W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek stała się celem ataków sporej części internautów. Fani zaczęli współczuć Marcinowi Hakielowi i obwiniają prowadzącą "Pytanie na śniadanie" o zniszczenie małżeństwa. Z czasem pojawiły się także plotki o zdradzie, których były partner gwiazdy nie zdementował. Katarzynę Cichopek zaczęto łączyć z partnerem zawodowym Maciejem Kurzajewskim. Wszystko wskazuje na to, że ten duet pnie się coraz wyżej. Prezenterów czeka teraz ważne wyzwanie. Wiadomości nieoficjalnie potwierdziła osoba związana z TVP.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawią się znów razem: "Oni tworzą świetny zawodowy duet"

Niedawno Katarzyna Cichopek przerwała milczenie i zdementowała plotki o rozwiązaniu współpracy z TVP. Najwyraźniej praca prowadzącej "Pytanie na śniadanie" jest doceniana, ponieważ wygląda na to, że gwiazda otrzyma bardzo dużą szansę. Nowego wyzwania zawodowego nie podejmie się sama. Towarzyszyć jej ma Maciej Kurzajewski! Według nieoficjalnych informacji, oboje mają poprowadzić jeden z koncertów podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Zobacz także: Fani czekali na ten krok Katarzyny Cichopek. Czy będzie tego żałować?

katarzynacichopek/Instagram

Oni tworzą świetny zawodowy duet. Dobrze się rozumieją, a nie zawsze się to zdarza. Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania. Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych - nieoficjalnie przekazała na łamach "Faktu" osoba związana z TVP.

TRICOLORS/East News

Wszystko wskazuje na to, że pogłoski o zwolnieniu Katarzyny Cichopek z Telewizji Polskiej były wyssane z palca. Natomiast o jej współpracy z Maciejem Kurzajewskim prawdopodobnie będziemy mogli usłyszeć jeszcze wielokrotnie. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" stał się już niemal częścią medialnego rozstania swojej koleżanki. Niedawno okazało się, że ktoś nagrywa ich prywatne rozmowy telefoniczne!

AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski o szczegółach nagrania Cichopek i Kurzajewskiego: "Może być ich więcej"!

Zobacz także

Najwyraźniej jest osoba, której zależy na tym, by możliwie jak najbardziej uprzykrzyć życie prezenterom TVP. Nagrania konwersacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dotarły już także do Marcina Hakiela.

Opole 2022: Kiedy festiwal?

Jeden z najważniejszych krajowych festiwali piosenki rozpocznie się już 17 czerwca i zakończy się 20 czerwca. Przez kilka festiwalowych dni czekają nas Debiuty, Premiery i koncerty jubileuszowe! Przed Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim naprawdę wymagające wydarzenie. O ile Maciej Kurzajewski ma za sobą prowadzenie wielkich wydarzeń to dla Katarzyny Cichopek będzie to prawdziwy debiut. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie swojego zawodowego partnera, który pomoże jej w razie jakiejkolwiek wpadki.

Reklama

Myślicie, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poradzą sobie w Opolu?

Instagram/Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama