Natalia Samojlik
Instagram/Natalia Samojlik

Aktorka "M jak miłość" przekazała tragiczną wiadomość o śmierci ojca i dziadka. "Covid naprawdę zabija"

Natalia Samojlik
Instagram/Natalia Samojlik

Aktorka Natalia Samojlik w mediach społecznościowych opublikowała dramatyczną informację o śmierci swojego ojca oraz dziadka. Gwiazda „M jak miłość” w niezwykle poruszającym wpisie wyznała, że obaj zmarli na koronawirusa. Natalia Samojlik opisała przebieg choroby swojego taty i ujawnia, jak faktycznie wygląda pomoc lekarska w obecnej sytuacji, kiedy Polska zmaga się z drugą falą zachorowań. 

Natalia Samojlik poinformowała o śmierci dwóch bliskich osób

Natalia Samojlik za pomocą Facebooka poinformowała o śmierci swojego 55-letniego ojca, Piotra Samojlika. Tata aktorki chorował na koronawirusa przez 3 tygodnie, w tym czasie odbył dwie teleporady i został mu przepisany antybiotyk. 

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk - napisała Natalia Samojlik na Facebooku. 

Niestety, nawet kiedy sytuacja pogorszyła się nie udało się uzyskać bezpośredniej pomocy lekarskiej. Mężczyzna nie został zbadany, a aktorka otrzymała informację, że w szpitalach nie ma miejsc:

O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. - czytamy dalej w poruszającym wpisie.

Natalia Samojlik podkreśla, że nie ocenia pracy lekarzy, ale aktualny stan służby zdrowia. Dodaje też, że jej tata nie miał chorób współistniejących, a mimo to zmarł na Covid-19:

Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących.

Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa.

W moim poście nie oceniam pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo.

W mediach społecznościowych Internauci składają kondolencję aktorce i są poruszeni historią, którą opisała. 

Zobacz także: Alżbeta Lenska ponad dwa lata temu walczyła o życie. Teraz gwiazda zmaga się z koronawirusem!

Aktorka M jak miłość o smierci ojca na koronawirusa
Facebook/ Natalia Samojlik

 Natalia Samojlik jest aktorką znaną m.in. z ról w "M jak miłość" czy "Wojenne dziewczyny".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#curly#curlygirl#curlyhair #girl#happy#hair#actress

Post udostępniony przez Natalia Samojlik (@nataliasamojlik)

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43