Party Stories
Natalia Samojlik
Instagram/Natalia Samojlik
Newsy

Aktorka "M jak miłość" przekazała tragiczną wiadomość o śmierci ojca i dziadka. "Covid naprawdę zabija"

Aktorka Natalia Samojlik w mediach społecznościowych opublikowała dramatyczną informację o śmierci swojego ojca oraz dziadka. Gwiazda „M jak miłość” w niezwykle poruszającym wpisie wyznała, że obaj zmarli na koronawirusa. Natalia Samojlik opisała przebieg choroby swojego taty i ujawnia, jak faktycznie wygląda pomoc lekarska w obecnej sytuacji, kiedy Polska zmaga się z drugą falą zachorowań. 

Janek z "M jak miłość" umrze, a Tomas Kollarik odejdzie z serialu? Przerażające sceny z udziałem policjanta

Natalia Samojlik poinformowała o śmierci dwóch bliskich osób

Natalia Samojlik za pomocą Facebooka poinformowała o śmierci swojego 55-letniego ojca, Piotra Samojlika. Tata aktorki chorował na koronawirusa przez 3 tygodnie, w tym czasie odbył dwie teleporady i został mu przepisany antybiotyk. 

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk - napisała Natalia Samojlik na Facebooku. 

Niestety, nawet kiedy sytuacja pogorszyła się nie udało się uzyskać bezpośredniej pomocy lekarskiej. Mężczyzna nie został zbadany, a aktorka otrzymała informację, że w szpitalach nie ma miejsc:

O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. - czytamy dalej w poruszającym wpisie.

Natalia Samojlik podkreśla, że nie ocenia pracy lekarzy, ale aktualny stan służby zdrowia. Dodaje też, że jej tata nie miał chorób współistniejących, a mimo to zmarł na Covid-19:

Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących.

Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa.

W moim poście nie oceniam pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo.

W mediach społecznościowych Internauci składają kondolencję aktorce i są poruszeni historią, którą opisała. 

Zobacz także: Alżbeta Lenska ponad dwa lata temu walczyła o życie. Teraz gwiazda zmaga się z koronawirusem!

Aktorka M jak miłość o smierci ojca na koronawirusa
Facebook/ Natalia Samojlik

 Natalia Samojlik jest aktorką znaną m.in. z ról w "M jak miłość" czy "Wojenne dziewczyny".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#curly#curlygirl#curlyhair #girl#happy#hair#actress

Post udostępniony przez Natalia Samojlik (@nataliasamojlik)

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Prof. Krzysztof Simon na konferencji prasowej
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. "To jest tragedia! Epidemia wymknęła się spod kontroli" Lekarze są przerażeni
Pandemia koronawirusa wymknęła się spod kontroli? Jak wygląda dziś rzeczywistość w szpitalach? Czy wszyscy, którzy potrzebują opieki lekarskiej naprawdę mogą na nią liczyć?

Pandemia koronawirusa wymknęła się spod kontroli? Jak wygląda dziś rzeczywistość w szpitalach? Czy wszyscy, którzy potrzebują opieki lekarskiej naprawdę mogą na nią liczyć? Profesor Krzysztof Simon w rozmowie z mediami powiedział, jak dziś wygląda praca lekarzy w szpitalach. Wojewódzki konsultant ds. chorób zakaźnych i ordynator oddziału zakaźnego w szpitalu we Wrocławiu nie ukrywa, że sytuacja jest dramatyczna!  Jak wygląda rzeczywistość w szpitalach? W związku z coraz większą liczbą osób zakażonych koronawirusem w szpitalach zaczyna brakować miejsc dla pacjentów? Niestety, takie niepokojące informacje już od kilku dni przekazują lekarze z całej Polski. W związku z tymi doniesieniami władze podjęły decyzję o budowie szpitala polowego na Stadionie Narodowym w Warszawie. W szpitalu polowym, według doniesień TVN24.pl, początkowo ma być przygotowanych 500 łóżek dla chorych na Covid-19, z czasem ta liczba ma wzrosnąć do 2 tysięcy - według portalu, przy stadionie mają powstać też chłodnie na ciała zmarłych. A jak sytuację w szpitalach opisuje prof. Krzysztof Simon? Konsultant ds. chorób zakaźnych i ordynator oddziału zakaźnego w szpitalu we Wrocławiu w rozmowie z z portalem GazetaWroclawska.pl przyznał, że jest bardzo źle! Żeby przyjąć chorych z koronawirusem, musimy wypisywać do domu część ludzi chorych na inne choroby. A miejsc i tak zaczyna brakować. To jest tragedia! Epidemia wymknęła się spod kontroli- w rozmowie z portalem przyznał prof. Krzysztof Simon.  Specjalista nie ukrywa, że dla chorych już brakuje łóżek w szpitalach. Urzędnicy wyliczają ile mamy wolnych łóżek. Nie rozumieją, że wolne łóżko w ich rejestrach nie oznacza wcale, że może nim zostać położony pacjent. Czasem w trzyosobowej sali muszę położyć jednego pacjenta,...

Edyta Górniak The Voice of Poland
East News
Newsy
Poseł zakażony koronawirusem odpowiada Edycie Górniak! "Dziękuję za docenienie roli statystów "

Poseł Jerzy Polaczek aktualnie zmaga się z koronawirusem. Polityk jest hospitalizowany i postanowił odnieść się do niedawnej wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii. Wokalistka bardzo sceptycznie podchodzi do tematu COVID-19 i ostatnio stwierdziła, że w szpitalach nie leżą chorzy na koronawirusa , a statyści. Zobaczcie, jak na słowa piosenkarki zareagował polityk.  Zobacz także:  Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący" Poseł zakażony koronawirusem odpowiada Edycie Górniak! "Dziękuję za docenienie roli statystów " Edyta Górniak już od jakiegoś czasu głosi teorie na temat pandemii koronawirusa, które budzą ogromne kontrowersje. Gwiazda jest przeciwna szczepionkom, przekonuje również, że pandemia to spisek, a do tego zachęca nawet swoich fanów, aby nie nosili maseczek, które jedynie dzielą ludzi. Bardzo wiele emocji wywołały słowa piosenkarki na temat osób przebywających w szpitalach. Zdaniem artystki, w placówkach medycznych leżą statyści, a nie chorzy na koronawirusa. Te słowa oburzyły środowisko medyczne, a gwiazda została została za nie dość mocno skrytykowana. Lekarze zapraszali Edytę Górniak na wolontariat, aby na własne oczy przekonała się, jaka jest prawda.  Słowa Edyty Górniak dotarły również do chorych, w tym posła Jerzego Polaczka, który postanowił zamieścić wpis w mediach społecznościowych, skierowany właśnie do wokalistki. Polityk dodał również zdjęcie ze szpitala, w którym aktualnie przebywa z powodu zakażenia koronawirusem. Zaprosił też gwiazdę do odwiedzenia w szpitalu chorych na COVID-19. Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w "spektaklu"...

Dorota Gardias
Newsy
Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"

Dorota Gardias bardzo poważnie przeszła koronawirusa. Piękna pogodynka trafiła do szpitala - miała między innymi duże problemy z oddychaniem i musiała mieć podawany tlen. Do tego całkowicie straciła węch i smak, a to tylko niektóre z objawów, jakie się u niej pojawiły. Chociaż teraz gwiazda TVN jest już w domu, a test dał wynik ujemny, to jednak w dalszym ciągu Dorota Gardias zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi. Pogodynka na swoim Instastory opowiedziała jak czuje się po przebytej chorobie i jakie jej konsekwencje odczuwa w dalszym ciągu. Zobacz także:  Dorota Gardias popłakała się przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Poszło o to, co powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN"   Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapie zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach" Dorota Gardias ma za sobą naprawdę trudne chwile. Pogodynka przeszła koronawirusa bardzo poważnie, a gdy tylko informacja o jej pobycie w szpitalu trafiła do mediów, gwiazda postanowiła opowiedzieć fanom o szczegółach związanych z jej stanem zdrowia. W ten sposób dowiedzieliśmy się jakie objawy towarzyszyły jej podczas choroby. Teraz Dorota Gardias jest już w domu, jednak w dalszym ciągu odczuwa skutki COVID-19.  Pogodynka ponownie na swoim InstaStory poprosiła fanów o zadawanie pytań. Oczywiście większość z nich dotyczyła jej samopoczucia po przebytej chorobie. Wygląda na to, że gwiazda w dalszym ciągu odczuwa negatywne skutki koronawirusa.  Faktycznie organizm jest bardzo słaby, momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) ... Czas, dobre odżywianie, sen i będzie dobrze... - odpowiedziała jednemu z fanów Dorota Gardias. Gwiazda wyjawiła również ile przebywała w szpitalu. Okazało się, że w placówce medycznej Dorota Gardias...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner