Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że płakała na swoim ślubie. Dziennikarka w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" powiedziała, że właśnie otrzymała film z uroczystości, który doprowadził ją do łez wzruszenia. Przy okazji zdradziła, że również w czasie ślubu zdarzyło jej się uronić łzę.

Dopiero wczoraj obejrzeliśmy film z naszego ślubu, bo dopiero go dostaliśmy. Ja bardzo płakałam. I na ślubie, i oglądając film. Moja mama oglądała ten film już trzy razy i za każdym razem płakała. Jest super! I tak sobie przypominaliśmy to wszystko - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Okazuje się jednak, że w tym wyjątkowym dniu wzruszenie dopadło nie tylko pannę młodą, ale i pana młodego.

 

Zobacz też: Piotr Woźniak-Starak zdradził, kto rządzi w domu jego i Agnieszki!

 

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina swój ślub

Piotrek też się wzruszył. Faktycznie, miał łzy w oczach i też to wczoraj widziałam raz jeszcze - zdradziła dziennikarka.

Ślub dziennikarki Agnieszki Szulim i biznesmena Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w bardzo romantycznych okolicznościach. Para pobrała się 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w weneckim pałacu Ca' Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Państwo młodzi i ich goście przemieszczali się po Wenecji taksówkami wodnymi. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osób, m.in.  Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Nergal, Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar. Panna młoda miała na sobie okazałą suknię marki Bizzu, która kosztowała około 8 tysięcy złotych. Młodzi małżonkowie nie oszczędzali na organizacji swojego ślubu i wesela. Ślub miał kosztować około milion złotych.

 

Polecamy: Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst?

 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że płakała na swoim ślubie.

Fryzury na sylwestra i karnawał w stylu gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak
Ons.pl

Dziennikarka wyszła za Piotra Woźniaka-Staraka podczas romantycznej uroczystości w Wenecji.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim