Agnieszka Woźniak-Starak jest dumna z tego, że coraz rzadziej dokonuje impulsywnych zakupów, dzięki czemu w szafie ma mniej nietrafionych nabytków. Agnieszka kocha zakupy odzieżowe - twierdzi jednak, że do zakupów podchodzi coraz bardziej rozsądnie, a tym samym znacznie rzadziej niż kiedyś zdarzają jej się nietrafione nabytki.

Jak już coś kupuję, rzadko mam takie puste strzały, nietrafione, które nawet, jeżeli mi się podobają, to jakoś niespecjalnie jest okazja, żeby to założyć albo coś zawsze jest nie tak – mówi Agnieszka Woźniak-Starak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zobacz także:  Rozenek-Majdan, Woźniak-Starak... Jak gwiazdy trenowały na Mykonos? Ewa Chodakowska pokazała film!

 

Dziennikarka obecnie nosi wszystkie ubrania, które kupuje. W jej szafie wciąż jednak wiszą nieużywane modele – są to najczęściej ubrania, które otrzymała w prezencie i z tego powodu darzy je sentymentem, a na które nie ma jednak pomysłu. Wśród nich znajduje się piękna peleryna w stylu vintage.

– Dostałam od mojej ukochanej stylistki przepiękną vintage pelerynę, na którą ona też nie miała pomysłu. Mówi tak: „Przerobiłam ją dla ciebie, bo ona jest taka twoja” – mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazda zachwyciła się podarunkiem, przyznając, że idealnie wpisuje się on w jej styl ubierania. Do tej pory jednak peleryna wisi w szafie, dziennikarka nie wie bowiem, z czym ją zestawić.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Seksowna Agnieszka Woźniak-Starak w bikini na okładce nowego "Be Active"

 

Agnieszka Woźniak-Starak lubi zakupy.

Agnieszka Woźniak-Starak

 

Trzeba przyznać, że Agnieszka ma dobre wyczucie stylu!

Agnieszka Woźniak-Starak
Facebook

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak