Agnieszka Woźniak-Starak świętuje dziś 43. urodziny! Z tej okazji pokazała w sieci motywujące zdjęcie. Okazuje się, że solenizantka nie odpuszcza aktywności fizycznych nawet w urodziny, kiedy większość osób pozwoliłaby sobie na małą jedzeniową rozpustę.

Reklama

Z okazji 43 urodzin @patryk_puczylowski przeciągnął mnie po macie ???? Plan jest taki, żeby utrzymać formę przynajmniej do 44, dalej moja wyobraźnia nie sięga ???? Ps. Ze zmęczenia chociaż na chwilę zapomniałam o tym, co dzieje się za oknem ???? - napisała w sieci

Agnieszka Woźniak-Starak dziś jest ikoną stylu. Jej sposób ubierania podoba się tysiącom Polek! Prezenterka "Dzień dobry TVN" doskonale wie, jak odnaleźć się w codziennym miejskim stylu. Jednak czy pamiętacie jej początki w telewizji? W naszym wideo znajdziecie serię zdjęć z początków kariery Agnieszki Woźniak-Starak, zobaczcie jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Dziś Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca swoją urodą! A jak wyglądała w przeszłości? Wielu z Was może nie pamiętać jej wyglądu i stylu sprzed lat! Urodzinowy dzień do doskonała okazja, aby nieco powspominać.

East News
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama