Party Stories
Agnieszka Włodarczyk zdradziła ceny swoich sukienek
ONS
Newsy

Ile kosztuje styl Włodarczyk? Agnieszka zdradziła ceny swoich sukienek

Ta kwota naprawdę zaskakuje

Tegoroczny Festiwal w Międzyzdrojach przyciągnął wiele gwiazd. Wśród nich m.in. Agnieszka Włodarczyk, która podczas piątkowej gali miała okazję odcisnąć dłoń w słynnej Alei Gwiazd. Specjalnie na ten wieczór pojawiła się w oszałamiającej sukni, która wyeksponowała jej wszystkie walory. Przypomnijmy: Włodarczyk odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd. Zachwyciła kreacją w stylu Angeliny 

Dzień przed ważną uroczystością Agnieszka wraz ze swoim partnerem, Mikołajem Krawczykiemzrobili furorę pojawiając się w nadmorskim kurorcie. Aktorka na sam początek festiwalu przygotowała aż 3 stylizacje, wśród nich dwie sukienki. Choć wszyscy myśleli, że obie kreacje pochodzą z drogich butików, Agnieszka zdradziła na Facebooku, że kupiła je w lumpexie. Co ciekawe, zapłaciła za nie tylko... 2,50 zł. Fani nie kryli podziwu, że za grosze można wyglądać tak stylowo. Gwiazda udowodniła, że nie trzeba wydawać fortuny, by błyszczeć na czerwonym dywanie.

A jak wam podobają się jej kreacje?

Zobacz: Wściekła Włodarczyk idzie do sądu. Nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła

Trzy stylizacje Agnieszki na Festiwalu w Międzyzdrojach: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk o romansie z Olafem Lubaszenko
ONS
Newsy
Tabloid wywęszył romans Włodarczyk i Lubaszenko. Głos zabrała sama Agnieszka
Nieznana przeszłość aktorki?

Agnieszka Włodarczyk była największą gwiazdą tegorocznego Festiwalu w Międzyzdrojach. Aktorka odcinsnęła dłoń w słynnej Alei Gwiazd w pięknej kreacji, o której było głośno jeszcze na długo po jego zakończeniu. Przypomnijmy: Włodarczyk komentuje aferę z sukienką za 6 tysięcy. Zdobyła się na szczerość Wiele osób zarzucało organizatorom, że tak młoda gwiazda nie powinna otrzymać tego prestiżowego wyróżnienia.  W jej obronie stanął wówczas Olaf Lubaszenko , z którym Agnieszka spotkała się kilkanaście lat temu na planie filmu E=mc2 . I wtedy ruszyła machina spekulacji na temat ich relacji. Jeden z tabloidów zasugerował nawet, że aktorzy mieli romans. Agnieszka szybko ustosunkowała się do tych rewelacji: Ciekawe jakie środki odurzające biorą w dzisiejszych czasach niektórzy dziennikarze i ich informatorzy:) Właśnie się dowiedziałam,że miałam romans z Olafem Lubaszenko:) Myślę,że kiedy dotrze do Niego ta "rewelacja", uśmieje się tak samo jak ja:) - pisze aktorka na swoim Facebooku. Pamiętacie "E=mc2"? Zobacz:  Włodarczyk odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd. Zachwyciła kreacją w stylu Angeliny       Agnieszka Włodarczyk wydała na 6 stylizacji... 200 złotych:

Agnieszka Włodarczyk sprzedaje sukienkę na Allegro
Akpa
Newsy
Włodarczyk wystawiła na Allegro sukienkę z lumpeksu. Nieźle się obłowiła
Wystarczyło tylko, że raz ją założyła

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chętnie angażują się w pomoc zwierzętom. W jednym z  ostatnich wywiadów aktorka zdradziła, że zamiast kupować markowane ciuchy, woli ubierać się na przecenach, a zaoszczędzone pieniądze przeznacza na cele charytatywne. Niedawno na Festiwalu w Międzyzdrojach gwiazda zachwyciła dwoma kreacjami, kupionymi za... 2,50 złotych. Przypomnijmy: Ile kosztuje styl Włodarczyk? Agnieszka zdradziła ceny swoich sukienek Dla aktorki każdy sposób na wsparcie czworonogów jest dobry. Po raz kolejny udowodniła to wystawiając jedną ze swoich scenicznych kreacji na aukcję na Allegro. Jej cena osiągnęła już 400 złotych, a cała kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Chata Zwierzaka. Zainteresowanie sukienką jest coraz większe, więc taka stawka to tylko dobry początek. Brawo dla Agnieszki.  Zobacz: Włodarczyk odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd. Zachwyciła kreacją w stylu Angeliny   Zakochani Włodarczyk i Krawczyk w Międzyzdrojach: 

Agnieszka Włodarczyk w drogiej kreacji
ONS
Newsy
Włodarczyk komentuje aferę z sukienką za 6 tysięcy. Zdobyła się na szczerość
Gwiazda nie ma nic do ukrycia

Największą gwiazdą tegorocznego Festiwalu w Międzyzdrojach była zdecydowanie Agnieszka Włodarczyk . Pojawienie się aktorki wywołało sporo szumu, a jej kreacje były szeroko komentowane przez internautów i stylistów. Dlaczego? Okazało się bowiem, że dwie z nich kosztowały zaledwie kilka złotych i pochodziły z lumpeksu. Przypomnijmy: Włodarczyk wystawiła na Allegro sukienkę z lumpeksu. Nieźle się obłowiła Podczas oficjalnej uroczystości odciśnięcia dłoni w Alei Gwiazd Agnieszka postawiła jednak na bardzo elegancką kreację, która bynajmniej nie była z lumpeksu. Jeden z tabloidów szybko podliczył, że sukienka kosztowała aż 6400 złotych i próbował obrócić ten fakt przeciwko kreującej się na skromną i oszczędną Włodarczyk. Ta zareagowała błyskawicznie i wyjaśniła całą sytuację fanom na swoim Facebooku. Gwiazda przyznała się, że kreacja została jedynie wypożyczona.   Afera sukienkowa:) Kiedy napisałam na fanpagu, że za dwie sukienki zapłaciłam 2,5 zł, wszyscy byli mocno zdziwieni a nawet miło zaskoczeni:) Są jednak media,które stają na głowie,żeby znaleźć to "coś",do czego można się przyczepić. Szukali, szukali i... jest! Otóż okazało się,że suknia projektu Grzegorza Kasperskiego kosztuje 6400! Ze swojej strony pragnę dodać,iż ta niezwykła kreacja jest nadal do kupienia:) Przyjaźnimy się z Grzesiem już 15 lat, więc zawsze chętnie ubiera mnie na takie uroczystości:) Nawet gdybym za nią zapłaciła,nie zmienia to faktu,że lubię ubierać się w lumpeksach i zawsze szukam modowych okazji:) - tłumaczy Włodarczyk. Wypożyczanie kreacji gwiazdom to w show-biznesie norma, ale rzadko która celebrytka ma odwagę się do tego przyznać. Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Agnieszka Włodarczyk w Międzyzdrojach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner