Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rozstanie Szulim i Żakowskiego
ONS
Newsy

Kulisy rozpadu związku Szulim: To ona zostawiła faceta. Miała swoje powody

Dlaczego rozstała się z Żakowskim?

Rok temu media obiegła informacja o kiełkującym wówczas romansie Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego. Szybko okazało się, że to coś poważniejszego, a prezenterka przedstawiła ukochanego światu na jednej z imprez. Ostatnio jednak oboje byli coraz rzadziej widywani razem, a plotki o rozstaniu pary okazały się prawdziwe. Przypomnijmy: To koniec związku Szulim! Agnieszka na okładce "Flesza"

Okazuje się, że w związku Szulim i Żakowskiego od dawna nie układało się  najlepiej, choć oboje próbowali ratować uczuć. Jeszcze niedawno wyjechali na wspólne wakacje do Włoch. Jak donosi "Flesz", to właśnie podczas urlopu Agnieszka podjęła decyzję o rozstaniu. Co poszło nie tak? Znajomi powodów upatrują w odmienności charakterów i popularności prezenterki, która nie do końca odpowiadała jej partnerowi.


Nie układało się między nimi od dawna. Ale gwoździem do trumny były chyba ostatnie wakacje we Włoszech. Agnieszka zrozumiała tam, że nic już jej z Maćkiem nie łączy. Aga bardzo ceni sobie niezależność. Uznała, że nie chce tkwić w związku, który nie daje jej satysfakcji. Maciek jest osobą prywatną i całe to zamieszanie trochę go peszyło. Tymczasem dla niej popularność jest częścią pracy. Mieli na tym tle ciągłe scysje - zdradza w rozmowie z "Fleszem" znajoma Szulim.


Agnieszka skupia się obecnie na pracy - niebawem poprowadzi wakacyjne wydania Dzień Dobry TVN, a jesienią wraca do "Stylowego Magazynu" i "Na Językach". Żałujecie, że jej związek to już przeszłość?

Zobacz: Doda i Szulim spotkały się w centrum handlowym? Długo czekaliśmy na komentarz

Ostatnia wspólna impreza Szulim i Żakowskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wakacje Agnieszki Szulim
Instagram
Newsy
Szulim zabrała faceta na egzotyczne wakacje. Ona odpoczywa, a on...
Gwiazda pochwaliła się fotkami z urlopu

Agnieszka Szulim miała bardzo intensywny poprzedni rok, więc nic dziwnego, że nowy przywitała... urlopem. Gwiazda postanowiła odpocząć tak bardzo, że tymczasowo zawiesiła, a w zasadzie ograniczyła swoją działalność na Facebooku, który jej zdaniem zabierał jej zbyt wiele czasu. Nie wszyscy znajomi byli z tego faktu zadowoleni. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim znika z Facebooka. Ma już dość Z uwagi na porę roku i niskie temperatury Agnieszka nie spędza oczywiście urlopu w Polsce. Szulim wraz z ukochanym poleciała na egzotyczne wakacje do Azji, o czym dała znać na swoim Instagramie publikując kilka zdjęć. Rajskie widoki i cudowna pogoda to wymarzone warunki do odpoczywania, z których gwiazda nieskrępowanie korzysta, ale najwyraźniej Maciej Żakowski ma nieco inną wizję urlopu. Szulim opublikowała bowiem zdjęcie Żakowskiego przyklejonego do telefonu i zasugerowała, że Maciej zabrał ze sobą na wakacje biuro.   Mężczyzna na wakacjach.. #workinprogress #homeoffice - czytamy nad zdjęciem Żakowskiego. Dziennikarka zażywa słońca i słusznie - już za kilka tygodni startuje kolejna ramówka TVN i kolejny pełen kontrowersji sezon "Na Językach". Czekacie na jej powrót? Zobacz: Szulim wkurzyła się na Polsat za Taniec z Gwiazdami     Agnieszka Szulim z Nergalem po koncercie Behemotha:

Agnieszka Szulim w Vivie!
Marcin Kempski/i like photo
Newsy
Szulim pierwszy raz o rozstaniu w Vivie!: Bardzo rzadko mówię "kocham"
Agnieszka nie chciała nic zdradzić, ale...

Informacja o rozstaniu Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego była dla wielu zaskoczeniem, ale gwiazda nie zamierzała załamywać rąk i szybko rzuciła się w wir pracy. Obecnie możemy oglądać ją w wakacyjnych wydaniach Dzień Dobry TVN, przygotowywane są kolejne sezony jej dwóch programów, a teraz Agnieszka spogląda seksownie z okładki najnowszej "Vivy!". Przypomnijmy: Seksowna Agnieszka Szulim na okładce "Vivy!" Do wywiadu z Szulim magazyn oddelegował Piotra Najsztuba . Ten chciał rozpocząć rozmowę właśnie od kulis rozstania dziennikarki, ale Agnieszka zapowiedziała zdecydowanie, że nie zamierza absolutnie komentować swojego życia prywatnego. Najsztub wciągnął ją jednak w rozmowę, która we wspomnianym kontekście może wiele wyjaśniać. Szulim zapewnia w "Vivie!", że nigdy nie poświęciłaby kariery dla faceta. Jej zdaniem, w związku dwojga ludzi również kompromisy nie mogą iść zbyt daleko.   Najsztub: Do czego się może Pani posunąć, szalejąc z miłości? Szulim: Nie mam pojęcia, jak dotąd nie musiałam posuwać się za daleko. Najsztub: Jest Pani w stanie dla miłości poświęcić część siebie, czyli na przykład porzucić pracę? Szulim: Myślę, że nie. Myślę, że nie byłabym w stanie zrezygnować z jakiejś części siebie, nawet dla miłości. Najsztub: Miłość to kompromis. Szulim: Jak kompromis robi się zbyt obciążający i trzeba w nim pójść za daleko, to może nie warto? Nie jestem kobietą, która byłaby w stanie zrezygnować z siebie dla mężczyzny, bo ogromne szczęście  daje mi to, kim jestem, jak się rozwijam, co robię. To są mocne podstawy, bez których nie byłabym szczęśliwą. I dlatego nie oczekiwałabym też od nikogo, żeby zrezygnował z siebie dla mnie. Gwiazda zdradza też, że nie lubi nadużywać słowa "kocham". Ma jednak swoje zamienniki.   Najsztub: Często...

Maffashion na kolanach faceta Agnieszki Szulim
ONS/Instagram
Newsy
Maffashion na kolanach faceta Szulim
Maciej Żakowski to niezły podrywacz. Co na to Agnieszka?

W ciągu tego lata w show-biznesie pojawiło się kilka nowych romansów. Jednym z najgłośniejszych jest związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego . Dziennikarka do tej pory była kojarzona z różnymi mężczyznami m.in. z Nergalem, jednak to syn Macieja Żakowskiego okazał się aktualnie być tym jedynym. Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Para na razie nie pokazała się jeszcze oficjalnie razem. Jednak na Instagramie można znaleźć sporo fotek jak Agnieszka i Maciej bawią się ze wspólnymi znajomymi. Okazuje się, że zakochani długi weekend spędzają w Sopocie imprezując każdego wieczoru. Agnieszka lubi podgrzewać atmosferę wokół swojego romansu prowokującymi fotkami. Dziś w nocy dziennikarka wrzuciła zdjęcie Żakowskiego z blogerką Maffashion na jego kolanach oraz z dołączonym komentarzem "podrywacz". Julia Kuczyńska również pochwaliła się podobną fotką u siebie . Kto obraca się w kręgach warszawki ten wie, że Maciej Żakowski jest jedną z bardziej znanych postaci tego środowiska i jest otwarty w stosunku do ludzi. W końcu jest właścicielem dwóch bardzo modnych restauracji. Tak więc w zdjęciach faceta Szulim i Maffashion nie ma co doszukiwać się zdrady ;) Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner