Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Szulim wspomina Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy

Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...

Dziennikarz pojawił się w programie dwa lata temu

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to najgłośniejszy temat ostatnich dni. Grono gwiazd i przyjaciół nie mogło uwierzyć w to, co się stało, a jak oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura ma jednak pewne wątpliwości i wszczęła w tej sprawie śledztwo. Zobacz: Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości

W świątecznym wydaniu programu "Na językach" również nie mogło zabraknąć tego tematu. Dziennikarz dwa lata temu był gościem w show, gdzie komentował bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. Redakcja zdecydowała się na wyemitowanie krótkiego fragmentu z jednego z odcinków jako krótkie wspomnienie Leszczyńskiego. Ponadto Agnieszka Szulim wypowiedziała się na ten temat:

Robert, mam nadzieję, że gdzieś tam grają dobrą muzykę.

Jak widać dziennikarz miał bardzo wielu przyjaciół w branży.

Zobacz: Hołownia wspomina zasługi Leszczyńskiego: To nie był tylko facet z mopem na głowie
 Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

 

Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości
O co chodzi?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to ogromny wstrząs nie tylko dla jego bliskich i przyjaciół. Janusz Palikot, lider Twojego Ruchu, do którego należał dziennikarz, postanowił na dwa dni zawiesić kampanię wyborczą. Ma to na celu upamiętnienie zmarłego kolegi. Zobacz:   Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię Kiedy na jaw wyszła ta smutna nowina w mediach pojawiała się informacja, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu była niezdiagnozowana cukrzyca. Okazuje się, że prokuratora ma pewne wątpliwości, co do tej teorii. W związku z tym, jak podaje Super Express, ruszyło śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Leszczyńskiego. Informację o tym przekazał Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie: Wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziennikarza. Prokuratura zleciła już sekcję zwłok, która ma wyjaśnić, co spowodowało zgon mężczyzny oraz pozwoli ustalić, czy do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Zostało także zlecone sporządzenie opinii toksykologicznej na obecność substancji odurzających. Jaki będzie efekt dochodzenia? Zobacz:  Młodziutka Grzeszczak śpiewa Whitney Houston w Idolu. Najbardziej zachwyciła swoim głosem Leszczyńskiego     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
Śledztwo w sprawie nie jest jednak zakończone

Robert Leszczyński miał wielu przyjaciół w branży, którzy nie mogą pogodzić się z jego odejściem. W ostatnim programie "Na językach" kilka minut programu poświęciła dziennikarzowi Agnieszka Szulim, która dwa lata temu gościła go w swoim show. Zobacz:  Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że... Prokuratura miała jednak pewne wątpliwości, co do oficjalnej przyczyny śmierci, jaką miała być niewykryta cukrzyca. Z tego względu wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Jak podało radio RMF FM sekcja zwłok wykluczyła, aby doszło do urazu mechanicznego. Jednak na oficjalną przyczynę śmierci trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Wstępnie najprawdopodobniej jest to niewydolność wielonarządowa.  Jak zakończy się śledztwo? Zobacz:  Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Szymon Hołownia wspomina pogrzeb Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy
Są wyniki sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego - wiemy czemu umarł!
Prokuratura wydała oświadczenie!

Od śmierci Roberta Leszczyńskiego minęło już 5 miesięcy. Dziennikarz został znaleziony 1 kwietnia w swoim mieszkaniu. Był nieprzytomny, zawieziono do go szpitala, ale nie udało się uratować mu życia . Długo czekaliśmy na informację o przyczynach śmierci dziennikarza. W końcu prokuratura wydała oświadczenie. “Do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota wpłynęła ostateczna opinia z sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego wraz z opinią toksykologiczną. Wynika z niej, że do zgonu doszło w wyniku zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy”, informuje prok. Przemysław Nowak, rzecznik stołecznej prokuratury. Początkowo mówiono, że dziennikarz zmarł z powodu niezdiagnozowanej cukrzycy . Później media sugerowały, że do śmierci dziennikarza doprowadził jego imprezowy styl życia. Pojawiły się też głosy, że popełnił samobójstwo . Dzisiejsze oświadczenie prokuratury w końcu ucina wszelkie plotki na temat rzekomych przyczyn śmierci. Zobacz: Ostatnie zdjęcie Leszczyńskiego. Takim go zapamiętamy

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner