Agnieszka Szulim wspomina swoje dzieciństwo
ONS

Agnieszka Szulim wspomina swoje dzieciństwo: "Byłam bardzo wstydliwa"

Agnieszka Szulim wspomina swoje dzieciństwo
ONS

Agnieszka Szulim w roli prowadzącej program "Aplauz, Aplauz" od samego początku wzbudzała ogromne emocje. Informacja o tym, że to właśnie narzeczona Piotra Woźniaka-Staraka będzie występować w talent show dla dzieci wywołała lawinę komentarzy, w których krytykowano ją za wcześniejsze wypowiedzi na temat macierzyństwa. Agnieszka Szulim w rozmowie z nami broniła się mówiąc, że jest to dyskryminacja osób, które nie mają dzieci.

Za nami pierwszy odcinek programu a Agnieszka Szulim poradziła sobie świetnie w roli prowadzącej. I chociaż sama nie ma dzieci, to świetnie dogadywała się z najmłodszymi uczestnikami show.

A jak Agnieszka Szulim wspomina swoje dzieciństwo?

Gwiazda TVN zdradziła jak radziła sobie będąc dzieckiem. Okazuje się, że prezenterka była bardzo wstydliwa!

- O dziwo byłam bardzo grzecznym dzieckiem. Byłam bardzo wstydliwa - to był mój największy problem, bo byłam jedynaczką. Pamiętam, że jak jeździłam z rodzicami gdzieś na wczasy - a nie jeździłam za dużo na kolonie i obozy, bo się nie lubiłam rozstawać z rodzicami - to zawsze myślałam czy sobie znajdę koleżankę na tych wczasach. To było coś co mi zaprzątało głowę, bo nie byłam hop do przodu, absolutnie. W ogóle to, że wybrałam sobie pracę w telewizji, jest dosyć dziwne. Chyba tak trochę na przekór, żeby pozwoliło mi przełamać moją nieśmiałość.

Co jeszcze powiedziała Agnieszka Szulim? Zobaczcie jej wypowiedź dla agencji lifestylenewseria.pl

Agnieszka Szulim

Więcej na temat Agnieszka Szulim Aplauz Aplauz
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36