Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Szulim odpowiada Dodzie
ONS (2)
Newsy

Szulim odpowiada Dodzie: Wolałabym unikać takich ludzi

Czy ten konflikt się kiedyś zakończy?

Tej jesieni w show-biznesie pojawił się nowy konflikt wśród gwiazd. Po dwóch stronach barykady stanęły Agnieszka Szulim i Doda. Wszystko za sprawą żartu(?), który był nie na miejscu, po tym jak Rabczewska podczas jednego z koncertów doznała poważnej kontuzji. Fani wokalistki, jak i sama pokrzywdzona, od razu wystosowali oficjalny list otwarty do władz stacji, z prośbą o stosowne ukaranie gospodyni "Na językach". Przypomnijmy: "Prywatna obsesja i kompleksy Szulim"

Wiadomo jednak, że Doda łatwo nie wybacza, dlatego obmyśliła plan zemsty na dziennikarce, którym pochwaliła się w jednym z wywiadów. O co chodziło? Gwiazda planowała akcję na "prezenterkę żądną krwi" i przez pół dnia szukała kaczej krwi na czerninę. Agnieszka w wywiadzie dla "Super Expressu" postanowiła ustosunkować się do słów wokalistki.

- Wolałabym w ogóle unikać takich ludzi, ale chyba się specjalnie nad tym nie zastanawiam - powiedziała dziennikarka.


Doda w swojej wypowiedzi zaznaczyła, że chociaż jej plan nie doszedł do skutku, to jeszcze nic nie jest przesądzone. Ciekawe czy dziewczyny kiedyś zakopią topór wojenny? Zobacz: "Boże, co ja na tej antenie powiedziałam"Doda pozuje na cmentarzu:

Doda skomentowała proces z Szulim
Paparaty
Newsy
Doda komentuje proces z Szulim: Czyta co jej podetkną pod nos
Rabczewska o dzisiejszej rozprawie

To było emocjonujące popołudnie - Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w jednym z warszawskim sądów. Dziennikarka została pozwana przez rodziców wokalistki o naruszenie dóbr osobistych i prawa do prywatności w programie "Na Językach". Doda zaś występowała w charakterze świadka. Przypomnijmy: Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły Tak jak informowaliśmy wcześniej, Agnieszka odpierała zarzuty formułowane przez prawnika Rabczewskich i wyjaśniała przed sądem, że nie odpowiadała za materiał transmitowany w jej programie, a jej rola sprowadziła się tylko do jego zapowiedzi na antenie. Dzisiejsze spotkanie w sądzie postanowiła skomentować również Doda. Rabczewska umieściła na swoim Facebooku wpis, w którym sugeruje, że Szulim podczas rozprawy zeznała, iż nie identyfikuje się ze słowami wypowiedzianymi przez nią w programie.   Aga " nie jestem pindą siedząca przy kwiatku" Szulim nie identyfikuje sie z tym co mówi i czyta to co jej podetkną pod nos... więc nie może odpowiadać za swoje słowa? Musze wypocić ten słaby żart ,który dziś obił sie o moje uszy :) - czytamy na Facebooku Dody. Piosenkarka dołączyła do komentarza zdjęcie z siłowni. Myślicie, że Agnieszka Szulim zabierze głos w tej sprawie czy dalej konsekwentnie będzie milczeć? Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda i Agnieszka Szulim podczas dzisiejszej rozprawy:

Agnieszka Szulim, Doda
ONS
Newsy
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?

Są nowe fakty w sprawie słynnego "pobicia w toalecie", której bohaterkami są Doda i Agnieszka Szulim! Według doniesień "Super Expressu" teraz  Doda twierdzi, że została pobita przez prezenterkę w czasie słynnej afery w Chorzowie. Jaki będzie finał tej sprawy? Czy Agnieszka Szulim pobiła Dodę pejczem? Jak do tej pory, sprawa wydała się być jasna. Po bójce w toalecie Agnieszka Szulim zamieściła w Internecie zdjęcia twarzy ze śladami pobić, po czym założyła Dodzie sprawę w sądzie. Okazuje się jednak, że również Doda zamierza dochodzić swoich praw. Piosenkarka twierdzi, że miała zostać pobita przez Agnieszką Szulim... pejczem!  W wyniku tego zdarzenia Doda miała stracić cały paznokieć. Doniesienia tabloidu potwierdził adwokat wokalistki: Kiedy pani Agnieszka Badziak (nazwisko Szulim po mężu - przyp. red.) skierowała prywatny akt oskarżenia przeciwko pani Rabczewskiej o naruszenie nietykalności ciała (ma pretensje o spryskanie pistoletem na wodę), zostało złożone zawiadomienie o przestępstwie na policję i do prokuratury w Chorzowie przez panią Rabczewską. Prowadzono dochodzenie zgodnie z art. 157 paragraf 1, czyli uszkodzenie ciała. Pani Rabczewska miała wyrwany cały paznokieć razem z macierzą - powiedział "Super Expressowi" Sergiusz Doniecki. Doda wykonała obdukcję, która ma potwierdzać jej wersję sprawy. Co z o obdukcją Agnieszki Szulim?: Pani Dorota zrobiła obdukcję, której Agnieszka Badziak nie zrobiła, bo nie miała co robić, gdyż ona nie miała obrażeń. Te zdjęcia w internecie my kwestionujemy. Nie ma oryginalnego nośnika, na którym te zdjęcia zostały pierwotnie wykonane. Nie ma nośnika, więc trudno stwierdzić, czy nie jest kolorowane, przerabiane, strona nie chce dać tego do sądu - potwierdza adwokat Dody. Jak zakończy się proces Doda kontra Agnieszka Szulim? "Super Express" informuje, że jeśli zeznania Dody się...

Agnieszka Szulim odpowiedziała Dodzie
ONS
Newsy
Doda o Szulim: Chciałam ją oblać krwią kaczki, może jeszcze to zrobię
Gwiazda opisała szczegółowo jak miała wyglądać zemsta

Początek jesiennej ramówki TVN i drugiego sezonu "Na Językach" to przede wszystkim skandal związany z materiałem o wypadku Dody , który odbił się szerokim echem. Gwiazda nie szczędziła słów krytyki pod adresem twórców programu. Przypomnijmy: "Prywatna obsesja i kompleksy Szulim" W najnowszym wywiadzie, którego Doda udzieliła portalowi Onet.pl, powrócił temat feralnego materiału i Agnieszki Szulim , która żartowała z wypadku wokalistki. Rabczewska w dalszej części rozmowy przyznała, że planowała specjalną akcję z udziałem "pewnej prezenterki żądnej krwi" - chciała oblać ją krwią. Jak myślicie, o kogo mogło chodzić? ;) Nie lubię w sobie nadpobudliwości. To cecha, która przydawała mi się, gdy trenowałam sprint. W show-biznesie zapędza mnie to czasem w kozi róg albo doprowadza do sytuacji dziwnych. Ostatnio tak się zawzięłam, że przez pół dnia szukałam krwi kaczki na czerninę. Potrzebna mi była na pewien bankiet. Jeśli jakaś prezenterka jest żądna krwi, to uważam, że powinna ją dostać… No ale nie znalazłam. Byłam nawet u rolnika, nie chciał mi jej jednak dać. Co chciałam z nią zrobić tej prezenterce? Może jeszcze zrobię, to zobaczysz - powiedziała w rozmowie z Onet.pl Chyba plotki o przyjściu Szulim z ochroniarzem na galę modową Flesz Fashion Night nie do końca była wyssane z palca. Przypomnijmy: Szulim boi się Dody? Szykuje się wielka konfrontacja Doda znana jest z tego, że podczas wywiadów lubi przekomarzać się z dziennikarzami. Myślicie, że tym razem też żartowała? Doda na wielkim zlocie fanów:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner