Agnieszka Szulim w różowej kurtce

Fryzjerka Agnieszki Szulim zdradziła jej DATĘ ŚLUBU: "Agnieszka bierze ślub w czerwcu i do tego czasu..."

Agnieszka Szulim w różowej kurtce

Wokół ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Starak krążą już legendy. Początkowo rozpisywano się, że ceremonia odbędzie się w Boże Narodzenie na Zamku Królewskim. Teraz okazuje się, że dziennikarka i milioner planują ślub na czerwiec! Kto wyjawił ich tajemnicę? Fryzjerka Agnieszki!

Kiedy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub?

Okazuje się, że Agnieszka Szulim ma problem z kolorem włosów i chce je zregenerować. W związku z tym udała się do zaufanej fryzjerki. Ta poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że jej gościem była gwiazda. Pani Ania zamieściła zdjęcie z prezenterką i napisała o "zielonym pigmencie", którego chce się pozbyć, ale również o sekretnej dacie ślubu. Okazuje się, że zakochani pobiorą się już za 8 miesięcy w czerwcu 2016 roku:

Moim wyjątkowym gościem wczoraj była Agnieszka Szulim! Bardzo sympatyczna dziewczyna, której fryzjer zepsuł włosy... Po pierwsze ona nie może pozbyć się zielonego pigmentu, po drugie słabo teraz włosy rosną. Agnieszka w czerwcu bierze ślub i musi mieć z powrotem swoje wspaniały loki. Zadanie nie jest łatwe, ale mamy 8 miesięcy i myśle że damy rady!!! Ciekawi jesteście rezultatu? Ja też!

Co na to Agnieszka Szulim?

 

Zobacz: Nergal wystąpi na weselu Agnieszki Szulim i Piotra Staraka?

 

Fryzjerka zdradziła datę ślubu Agnieszki Szulim

Moim wyjątkowym gościem wczoraj była Agnieszka Szulim! Bardzo sympatyczna dziewczyna, której fryzjer zepsuł włosy... Po...

Posted by ANNA HAIR CARE on 2 listopada 2015

Zakochani nie chcą już dłużej czekać

Agnieszka Szulim w kolorowej kurtce

Agnieszka Szulim już niedługo zostanie żoną Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Szulim w czarnej bluzce, wysokich kozakach z frędzlami, zielonej spódnicy
ons.pl

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26