Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy

Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech

Jak wyglądali?

O ślubie Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego prasa spekulowała już od dawna. Wczoraj gwiazda Polsatu wydała oświadczenie, potwierdzając, że rzeczywiście jest już mężatką. Pojawiło się nawet wspólne zdjęcie z podróży poślubnej. Para zastrzegła jednak, że nie chce pokazywać zdjęć z ceremonii mediom. Niestety, okazało się, że nie pomógł nawet... wyjazd za granicę. Zobacz: Agnieszka Popielewicz wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Grzegorzem Hyżym!

Jak donosi dziś "Życie na gorąca" Agnieszka i Grzegorz pobrali się w Rzymie, w Pałacu Senatorskim na Kapitolu. Ceremonia miała miejsce w miniony piątek około godziny 18. Zdjęcia, najprawdopodobniej zrobione przez turystów, trafiły na łamy tygodnika. Prezenterka ubrana była w prostą białą sukienkę do kolan, muzyk postawił zaś na granatowy garnitur.  Tuż po ceremonii para wybrała się na krótki spacer oraz pamiątkowe zdjęcie z najbliższymi. 

Uroczysta kolacja odbyła się na dachu restauracji Roofgarden w hotelu Victoria na Via Campania. Małżonkowie mogli cieszyć się przepięknymi widokami i gorącą atmosferą. Następnie, Popielewicz i Hyży zwiedzali słynne Campo de'Fiori.

Jak widać, polskie gwiazdy nie mogą czuć się swobodnie, w tak ważnym dla nich dniu,  nawet za granicą. Nam pozostaje tylko pogratulować!
 


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Grzegorzem Hyżym!
Co napisała?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub! Jest oświadczenie W ubiegły weekend, Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub. Para nie zdecydowała się na zorganizowanie uroczystości w Polsce, bo chciała uniknąć rozgłosu oraz paparazzi. Dlatego nikt nie ma i nie będzie miał zdjęć z ich ślubu. Chyba że sami zamieszczą je na Facebooku Jak się dziś okazało, Agnieszka i Grzegorz pobrali się na Sardynii i to tam przebywają właśnie w podróży poślubnej. Agnieszka wydała właśnie oświadczenie, w którym potwierdziła informację o ślubie oraz zdradziła, że była to rodzinna uroczystość. Przeczytajcie oświadczenie pary:   Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek.   Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz planują ślub i wspólne mieszkanie
ONS
Newsy
Miłość Popielewicz i Hyżego kwitnie. Para podjęła kolejny krok
Kiedy będzie ślub?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży to najgłośniejsza para ostatnich kilku miesięcy. Zakochani po raz pierwszy specjalnie dla nas skomentowali plotki na temat swojego ślubu. Zobacz:  Popielewicz i Hyży pierwszy raz o plotkach i swoim ślubie Para jednoznacznie jednak nie wypowiedziała się do tej pory na temat tego czy planuje podjąć poważną decyzję odnośnie ślubnej ceremonii. Okazuje się jednak, że przed nimi inne ważne wydarzenie. Popielewicz i Hyży wspólnie urządzają swoje cztery kąty, gdzie wprowadzą się już niedługo. Znajomy pary bardzo im kibicuje: Dopiero się urządzają, ale mają nadzieję, że już w wakacje uda im się zacząć zupełnie nowe życie, już we wspólnym domu - czytamy w "Party".  Plotki o ślubie pomimo odniesienia się do nich dalej nie milkną. Kiedy zdecydują się na wesele? Nawet, jeśli tak się stanie to data, miejsce i godzina ceremonii pozostaną naszą tajemnicą.  Kibicujecie im? Zobacz na Polki.pl:  Zakochani Popielewicz i Hyży pierwszy raz razem na salonach!  

ONS
Newsy
Ślub Popielewicz i Hyżego to najbardziej tajemnicza ceremonia. Przebiją Piotra Rubika i Agatę Młynarską?
Pamiętasz inne śluby w tajemnicy i co się działo?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą jutro ślub. Na początku wszyscy sądzili, że ceremonia odbędzie się w Katowicach, ostatnie plotki głoszą jednak, że skromna ceremonia ślubna odbędzie się nad morzem . Powód? Sentymentalny. Tam para poznała się ponad rok temu. Tam też odbyły się oświadczyny i Agnieszka z Grzegorzem spędzali tam urodziny niespodziankę Popielewicz. Czytaj także: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub w ten weekend! Czy tak się stanie, dowiemy się jutro! Ślub Popielewicz i Hyżego jest tak tajemniczy, że ma szanse przebić inne pilnie strzeżone ceremonie gwiazd. Czy pamiętacie, co się działo, gdy Piotr Rubik brał ślub z Agatą Paskudzką ? Wtedy para poprosiła, żeby goście przybyli pod wrocławską Katedrę. Okazało się, że to był tylko przystanek. Stamtąd goście dwoma autokarami zostali przewiezieni pod kościół parafialny we wrocławskim Kozanowie. Parafianie byli wypraszani z kościoła tuż przed ślubem. Ochroniarze zasłaniali państwa młodych parasolami , a po ślubie młoda para uciekła z piskiem opon spod kościoła. Inny owiany tajemnicą ślub wzięli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor . Para długo zaprzeczała, że w ogóle szykuje się do ceremonii. Potem okazało się, że prosili rodzinę i wszystkich znajomych, aby rezerwowali sobie czas w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. W Wigilię wszyscy zaproszeni dostali informację, gdzie i o której odbędzie się ślub. Popielewicz i Hyżemy musiało spodobać się takie rozwiązanie sprawy. Wtedy pierwszy raz jako para byli gośćmi na ślubie Koroniewskiej i Dowbora. Ale chyba w największej tajemnicy udało się utrzymać swój ślub Annie Czartoryskiej i Michałowi Niemczyckiemu . Pobrali się w święta Wielkanocne 1 kwietnia i poinformowali o tym na swoich profilach na Facebooku, wstawiając swoje zdjęcie, jak wychodzą z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner