Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym  w restauracji Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji
Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym  w restauracji
1/5
Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym  w restauracji

Agnieszka Kaczorowska chyba jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa! Związek młodej gwiazdy z Maćkiem Pelą trwa zaledwie kilka miesięcy, ale patrząc na najnowsze zdjęcia Agnieszki i jej partnera, widać, że łączy ich prawdziwe uczucie. Ostatnio paparazzi przyłapali Kaczorowską i jej ukochanego na spotkaniu w restauracji. Para nie szczędziła sobie czułości mimo, że obok siedział ich znajomy. Aktorka przytulała swojego narzeczonego i była w niego wpatrzona jak w obrazek :)

 

Zobaczcie nowe ZDJĘCIA Agnieszki Kaczorowskiej i jej narzeczonego! Tworzą fajną parę?

 

Zobacz także: Kaczorowska ostatni raz zatańczyła na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i chyba chciała, by ten występ zapamiętano! ODWAŻNE ZDJĘCIA

2/5
Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zaręczyli się dwa miesiące temu. Gwiazda "Klanu" i "Tańca z Gwiazdami" pochwaliła się wówczas pięknym pierścionkiem zaręczynowym. 

Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...💎💓 @maciek.pela 💓- pisała wówczas na Instagramie. 

 

3/5
Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji

Para podjęła decyzję o zaręczynach zaledwie po czterech miesiącach bycia razem. "Fakt" donosił ostatnio, że para chce powiedzieć sobie sakramentalne "TAK" jeszcze w tym roku!

Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. Zaczynam już powoli interesować się chociażby tematyką sukni ślubnej i sali weselnej- zdradziła gwiazda. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się! Kim jest jej partner?

4/5
Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji

O tym, że Agnieszka Kaczorowska spotyka się z przystojnym tancerze media informowały na początku roku. Wcześniej aktorka była związana z Maćkiem Zadykowiczem.

Zobacz: TYLKO U NAS: Agnieszka Kaczorowska ROZSTAŁA się z partnerem. Dlaczego?

5/5
Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji
Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska