Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i córeczką, zdecydowała się wyjechać na rajskie wakacje. Ciężarna aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z urlopu. Na fotografii możemy zobaczyć gwiazdę w samym bikini, eksponującą swój ciążowy brzuszek. Tancerka promienieje, a zdjęcie zachwyciło fanów. Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zachwyca się sobą w ciąży: "Lubię ten blask...". Reakcja fanów bezcenna

Agnieszka Kaczorowska już w lipcu powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka jest przeszczęśliwa, że jej rodzina się powiększy, a Emilka będzie miała rodzeństwo. Gwiazda ma do porodu jeszcze trochę czasu, dlatego razem z mężem i córeczką, wyjechała na wakacje. Cała rodzina wypoczywa w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - na Malediwach. Agnieszka Kaczorowska właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem z urlopu.

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu...☀️???? Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca!☀️☀️☀️ Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni... ????#Pelakiwpodróży #Pelakowelove #malediwy #maldives - napisała pod zdjęciem Agnieszka Kaczorowska

Na fotografii możemy zobaczyć aktorkę w samym bikini i dzięki temu, dokładnie widzimy jej piękny, zaokrąglony brzuszek. Ciążowe krągłości gwiazdy są już naprawdę widoczne. Fani zachwycają się fotografią Agnieszki Kaczorowskiej i w komentarzach pod postem zamieścili jej mnóstwo komplementów, życząc przy tym udanego wypoczynku.

- Aguś wypoczywaj, życzę udanego urlopu ????????

- Wyglądasz cudownie!????

- Jej, jak cudownie! Udanego wypoczynku! ????

- Jak pięknie !!! ????☀️????

- Jaka szczuplusieńka ???? ciąża jest dla ciebie ślicznym dodatkiem. Odpoczywaj Agusia ❤️ - piszą fani.

Zobaczcie zatem, jak pięknie wygląda Agnieszka Kaczorowska! My również dołączamy się do jej fanów i życzymy wspaniałych wakacji!

Zobacz także
Instagram

Gwiazda już w lipcu powita na świecie swoje drugie dziecko.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama