Agnieszka Kaczorowska portret z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek! O swojej diecie pisze: "Jem ile chcę"

Agnieszka Kaczorowska portret z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się świetną figurą w seksownym bikini i zdradziła, czy stosuje specjalną dietę. Co i ile je, żeby zachować idealną sylwetkę? Gwiazda serialu "Klan" w swoim najnowszym wpisie na Instagramie, nie ukrywa, że nie lubi planować swojej diety i sztywno trzymać się jej zasad. Jak więc odżywia się Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska szczerze o diecie

Agnieszka Kaczorowska została mamą ponad rok temu. Aktorka i tancerka szybko wróciła do formy sprzed ciąży i dziś zachwyca szczupłą i wysportowaną figurą. Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska zestawiła swoje najnowsze zdjęcie z fotką z przeszłości i przyznała, że świetna figura to wcale nie jest efekt ostrych ćwiczeń i specjalnych diet. Teraz gwiazda "Klanu" postanowiła wrócić do tematu swojej figury i zdradziła, jaki ma stosunek do diet. 

Mnie się to słowo bardzo źle kojarzy, gdyż byłam w swoim życiu na tylu różnych dietach, że na samą myśl mnie wzdryga. Dla mnie to okropny, narzucony reżim i głowa, która 24 godziny na dobę koncentruje się na jedzeniu. Planowanie, liczenie i ciągle ocenianie swojego postępowania uważam, że nie wpływa pod żadnym względem pozytywnie na nasze samopoczucie.Nie sądzę też, aby jakakolwiek dieta była dla wszystkich. Każdy z nas jest innym człowiekiem pod każdym względem, to dlaczego niby na każdego ma pozytywnie zadziałać niejedzenie glutenu, nabiału czy mięsa?!- napisała Agnieszka Kaczorowska. 

W dalszej części wpisu Agnieszka Kaczorowska przyznała, że sama nie stusuje żadnej specjalnej diety.

Uważam, że trzeba siebie obserwować i metodą prób i błędów dojść do tego co jeść, aby świetnie się czuć, mieć energię, być zdrowym i jeszcze do tego dobrze wyglądać. Przede wszystkim trzeba dać sobie wolność. Wolność i przestrzeń na to, że czasem mam prawo zjeść coś słodkiego, kalorycznego czy mniej zdrowego. Nie muszę trzymać się też planu, który ktoś dla mnie ułożył... jak ja wiele mialam takich planow! 🙈 - dodała. 

Gwiazda "Klanu" nie ukrywa jednak, że w przeszłości nie była tak świadoma w kwestii swojej diety.

Od małego jadłam w biegu. W aucie do szkoły czy ze szkoły na trening. Na kolanie między treningami czy w pośpiechu w domu, bo trzeba było się zabrać za naukę. To bardzo przełożyło się na to, że w dorosłym życiu, nawet gdy nie musiałam, to się spieszyłam z jedzeniem. Często nie zdołałam zauważyć, że 4 widelce wcześniej już byłam najedzona... I jadłam za dużo.

A jak teraz odżywia się Agnieszka Kaczorowska? Aktorka i tancerka przyznaje, że lubi jeść, ale robi to z głową.

JEM ILE CHCĘ. No właśnie, jem tak aby się najeść, a nie napchać. Mam nie czuć już głodu, a nie mieć jedynie ochotę na drzemkę, aby mój organizm mógł strawić... jem aby mieć siłę do działania i korzystania z życia. Jem tylko to co lubię. Gdy coś mi nie smakuje, nie jem. Gdy zamówię pyszne i drogie danie w restauracji, to gdy już nie mogę, nie jem dalej, bo moje samopoczucie i zdrowie jest na pierwszym miejscu. Gdy mam ochotę na słodycze, jem je, a gdy nie mam, potrafię odmówić, gdy ktoś proponuje- przyznała Agnieszka Kaczorowska. 

Zgadzacie się z opinią Agnieszki Kaczorowskiej? Zobaczcie cały wpis gwiazdy i spójrzcie tylko, jak prezentuje się w seksownym bikini! Taka figura to marzenie wielu kobiet.

Zobacz także: Tak Agnieszka Kaczorowska świętowała pierwsze urodziny córki Emilii. To było przyjęcie jak z bajki

Agnieszka Kaczorowska szczerze o dietach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dieta. Czyli co ja jem? _________ Przyszły do nas deszczowe dni, więc ja wracam myślami do greckiego słońca☀️ I kontynuuję dla Was cykl postów dotyczących mojej sylwetki. Pokazałam Wam jak się zmieniałam na przestrzeni lat, pisałam o tym jak ważnym czynnikiem są emocje, a także o tym, że ocena innych nie powinna mieć żadnego znaczenia. Pokazałam Wam, że nie tylko dieta i ćwiczenia... ale poruszę dziś temat tej nieszczęsnej „diety”. Mnie się to słowo bardzo źle kojarzy, gdyż byłam w swoim życiu na tylu różnych dietach, że na samą myśl mnie wzdryga. Dla mnie to okropny, narzucony reżim i głowa, która 24 godziny na dobę koncentruje się na jedzeniu. Planowanie, liczenie i ciągle ocenianie swojego postępowania uważam, że nie wpływa pod żadnym względem pozytywnie na nasze samopoczucie. Nie sądzę też, aby jakakolwiek dieta była dla wszystkich. Każdy z nas jest innym człowiekiem pod każdym względem, to dlaczego niby na każdego ma pozytywnie zadziałać niejedzenie glutenu, nabiału czy mięsa?! Uważam, że trzeba siebie obserwować i metodą prób i błędów dojść do tego co jeść, aby świetnie się czuć, mieć energię, być zdrowym i jeszcze do tego dobrze wyglądać. Przede wszystkim trzeba dać sobie wolność. Wolność i przestrzeń na to, że czasem mam prawo zjeść coś słodkiego, kalorycznego czy mniej zdrowego. Nie muszę trzymać się też planu, który ktoś dla mnie ułożył... jak ja wiele mialam takich planow! 🙈 Super, bo zdobywałam wiedzę na temat wartości odżywczych, na temat tego co organizm człowieka potrzebuje, aby dobrze funkcjonować, zbierałam wiedzę. Ale to okropne uczucie „walczyć ze sobą”. Dla przykładu na kolację mam ochotę na pyszny makaron, ale „przecież wieczorem już żadnych węgli” albo rano nie jestem głodna, a siedzę i zmuszam się do jedzenia, „bo to najważniejszy posiłek dnia”. A może ja akurat dziś potrzebuję 1-2 h aby „dojrzeć” do tego śniadania i w spokoju, ze smakiem i radością zjeść je nieco później?🤔 OBSERWACJA. To słowo klucz, bo jeśli chcesz znaleźć w tym swoją drogę to poza zdobywaniem informacji potrzebujesz jeszcze czasu, aby poobserwować siebie i swoje ciało. DAJĘ SOBIE CZAS NA POSIŁEK. Od małego jadłam w biegu. 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 Ciąg dalszy w komentarzu.

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Gwiazda "Klanu" zachwyca świetną figurą.

Agnieszka Kaczorowska w kombinezonie Sinsay
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39