Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała kolejne zdjęcia z nowego domu!

Agnieszka Kaczorowska z córką

Dla Agnieszki Kaczorowskiej rok 2019 był naprawdę wyjątkowy! Pod koniec lipca aktorka i jej partner zostali rodzicami, a poza tym zawodowe życie pary również obfitowało w wiele sukcesów. Ponadto małżeństwo przeprowadziło się do nowego, pięknego domu. W najnowszym wpisie dodanym przez gwiazdę na profil w mediach społecznościowych możemy zobaczyć nieco szczegółów z jej nowego mieszkania oraz przeczytać całoroczne podsumowanie z życia aktorki! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w pięknej spódnicy z sieciówki! Dostaniesz ją na zimowych wyprzedażach w H&M!

Agnieszka Kaczorowska bardzo często dzieli się ze swoimi fanami nowinkami z życia prywatnego. Dzięki temu wielbiciele gwiazdy na bieżąco mogą śledzić, co dzieje się w życiu ich idolki. W ostatni dzień 2019 roku, aktorka dodała wpis w którym podsumowała wszystko, co wydarzyło się w jej życiu w ostatnim czasie! 

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku, a córeczka przygląda się z uśmiechem jak robimy sobie zdjęcie. To był niesamowity rok! I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko co się wydarzyło. To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar jakim jest Emilka. Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok - rozpoczęła swój wpis Agnieszka Kaczorowska. 

Ponadto Agnieszka Kaczorowska przyznała, że już nie może się doczekać, co spotka ją w nowym, 2020 roku! 

Nie możemy się doczekać tego co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem...bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia!

Fani Agnieszki od razu zaczęli składać jej noworoczne życzenia! 

 

- Cudownego 2020 roku życzymy ❤️ Niech się spełnią kolejne Wasze marzenia! No i nieustającej MIŁOŚCI, bo z przyjemnością patrzy się na Waszą wspaniałą Rodzinę ❤️❤️❤️

- Cudowna para miłość od Was bije !! ❤️wspaniałego 2020 dla waszej 3 👌

- Szczęśliwego nowego roku oraz dużo zdrówka dla maleńkiej Emilki 😘 - piszą fani gwiazdy.

Na zdjęciach dodanych przez Agnieszkę można zauważyć kilka elementów z jej nowego mieszkania! Widać, że wnętrze wykonane jest w nowoczesnym stylu. Piękny, duży, nowoczesny kominek z pewnością umili parze chłodne, zimowe wieczory! My również dołączamy się do noworocznych życzeń dla Agnieszki i Maćka i życzymy wielu szczęśliwych chwil w nowym, 2020 roku!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku🔥, a córeczka przygląda się z uśmiechem jak robimy sobie zdjęcie.😌 To był niesamowity rok ❗️ I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko co się wydarzyło. 🥰 To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar jakim jest Emilka.❤️ Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok. 🥰 Nie możemy się doczekać tego co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem...bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. 😍Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia!🌟 Bawcie się dziś pięknie z tymi, z którymi chcecie i tam gdzie pragniecie. Dziś podsumowujemy, a jutro będziemy sobie życzyć... Uściskujemy Was po raz ostatni w tym roku.😘 #Pelakowelove #Pelakinanowym

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami! 

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fanom za pośrednictwem relacji na Instagramie swój nowy dom! 

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04