Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała kolejne zdjęcia z nowego domu!

Agnieszka Kaczorowska z córką

Dla Agnieszki Kaczorowskiej rok 2019 był naprawdę wyjątkowy! Pod koniec lipca aktorka i jej partner zostali rodzicami, a poza tym zawodowe życie pary również obfitowało w wiele sukcesów. Ponadto małżeństwo przeprowadziło się do nowego, pięknego domu. W najnowszym wpisie dodanym przez gwiazdę na profil w mediach społecznościowych możemy zobaczyć nieco szczegółów z jej nowego mieszkania oraz przeczytać całoroczne podsumowanie z życia aktorki! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w pięknej spódnicy z sieciówki! Dostaniesz ją na zimowych wyprzedażach w H&M!

Agnieszka Kaczorowska bardzo często dzieli się ze swoimi fanami nowinkami z życia prywatnego. Dzięki temu wielbiciele gwiazdy na bieżąco mogą śledzić, co dzieje się w życiu ich idolki. W ostatni dzień 2019 roku, aktorka dodała wpis w którym podsumowała wszystko, co wydarzyło się w jej życiu w ostatnim czasie! 

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku, a córeczka przygląda się z uśmiechem jak robimy sobie zdjęcie. To był niesamowity rok! I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko co się wydarzyło. To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar jakim jest Emilka. Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok - rozpoczęła swój wpis Agnieszka Kaczorowska. 

Ponadto Agnieszka Kaczorowska przyznała, że już nie może się doczekać, co spotka ją w nowym, 2020 roku! 

Nie możemy się doczekać tego co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem...bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia!

Fani Agnieszki od razu zaczęli składać jej noworoczne życzenia! 

 

- Cudownego 2020 roku życzymy ❤️ Niech się spełnią kolejne Wasze marzenia! No i nieustającej MIŁOŚCI, bo z przyjemnością patrzy się na Waszą wspaniałą Rodzinę ❤️❤️❤️

- Cudowna para miłość od Was bije !! ❤️wspaniałego 2020 dla waszej 3 👌

- Szczęśliwego nowego roku oraz dużo zdrówka dla maleńkiej Emilki 😘 - piszą fani gwiazdy.

Na zdjęciach dodanych przez Agnieszkę można zauważyć kilka elementów z jej nowego mieszkania! Widać, że wnętrze wykonane jest w nowoczesnym stylu. Piękny, duży, nowoczesny kominek z pewnością umili parze chłodne, zimowe wieczory! My również dołączamy się do noworocznych życzeń dla Agnieszki i Maćka i życzymy wielu szczęśliwych chwil w nowym, 2020 roku!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki... Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku🔥, a córeczka przygląda się z uśmiechem jak robimy sobie zdjęcie.😌 To był niesamowity rok ❗️ I minął w mgnieniu oka... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko co się wydarzyło. 🥰 To był bardzo pracowity rok, a także rok wielu zmian. Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar jakim jest Emilka.❤️ Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok. 🥰 Nie możemy się doczekać tego co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem...bo cudownie oglądać jej wszystkie pierwsze razy, jej nowe umiejętności i jej codzienną pogodę ducha. 😍Szczęśliwi życzymy wszystkim takiego szczęścia!🌟 Bawcie się dziś pięknie z tymi, z którymi chcecie i tam gdzie pragniecie. Dziś podsumowujemy, a jutro będziemy sobie życzyć... Uściskujemy Was po raz ostatni w tym roku.😘 #Pelakowelove #Pelakinanowym

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami! 

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fanom za pośrednictwem relacji na Instagramie swój nowy dom! 

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13