Agnieszka Kaczorowska na spacerze z mężęm Agnieszka Kaczorowska na spacerze Agnieszka Kaczorowska w beżowym płaszczu. Agnieszka Kaczorowska na spacerze z córką
Agnieszka Kaczorowska na spacerze z  Emilką

Agnieszka Kaczorowska prawie trzy miesiące temu została mamą. Jednak gwiazda nawet po porodzie nie zamierza zwalniać tempa i szybko wróciła do pracy na planie "Klanu", prowadzenia swojej szkoły tańca i ćwiczeń po porodzie. Trzeba przyznać, że jest bardzo aktywną mamą.  

Niedawno aktorka wybrała się razem z mężem i córeczką na jesienny spacer. Widać, że młodzi rodzice są bardzo szczęśliwi i uwielbiają te wspólne chwile. Na uwagę zasługuje stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej. Trzeba przyznać, że młoda mama wygląda bardzo stylowo!

1/4
Agnieszka Kaczorowska na spacerze z mężęm

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z mężem i córką

Agnieszka Kaczorowska wykorzystała słoneczny, jesienny dzień i wybrała się na rodzinny spacer. Para wspólnie z Emilką przechadzała się po warszawskich ulicach, przy okazji załatwiając swoje sprawy. 

2/4
Agnieszka Kaczorowska na spacerze

Uwagę przyciąga wózek, który rodzice wybrali dla Emilki. To kompaktowy spacerowo-głęboki model marki Bugaboo, Bee 5. Tę markę kochają polskie i zagraniczne gwiazdy, a żółty kolor od razu rzuca się w oczy. Za wózek Bugaboo zapłacimy od 3 do nawet 5 tysięcy złotych!

3/4
Agnieszka Kaczorowska w beżowym płaszczu.

Agnieszka Kaczorowska w natłoku obowiązków związanych z dzieckiem i pracą nie zapomina o sobie. Nawet na co dzień stara się wyglądać stylowo, ale widać też, że wybiera wygodne zestawy. Tym razem do czarnych spodni i swetra założyła beżowy płaszcz i modne sneakersy na podwyższonej podeszwie.

4/4
Agnieszka Kaczorowska na spacerze z córką

Po spacerze aktorka przełożyła córeczkę do fotelika samochodowego, a w tym czasie Maciej Pela spakował wózek do bagażnika. Sądząc po zdjęciach, para spędziła miły dzień!

Podoba Ci się płaszcz Agnieszki Kaczorowskiej. Podobne modele znajdziesz tutaj!

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska