Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad nowym partnerem
ONS

Kaczorowska rozpływa się nad nowym partnerem. Wbija też szpilę Maślakowi

Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad nowym partnerem
ONS

Odkąd Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" stała się obiektem medialnego zainteresowania. Z każdym udzielonym wywiadem coraz bardziej zaskakuje szczerością i przełamuje tabu. Zobacz: Kaczorowska opowiedziała o pierwszym razie. Dla niej nie ma tematów tabu

Gwiazda mocno jednak chroni swoje życie prywatne i raczej nie wypowiada się na tematy z tym związane. Zdarzają się jednak sytuacje i rozmowy, w których aktorce zdarza się uzewnętrznić. Zwłaszcza, że teraz jest szczęśliwie zakochana w Rafale Samborskim, które poznała na planie tanecznego show, kiedy występowała z Rafałem Maślakiem. Co ciekawe wtedy wszyscy rozpisywali się o jej romansie z Misterem Polski. Plotki jednak nie znalazły potwierdzenia, a dzisiaj gwiazda trochę kpi z całej tej afery i rozpływa się nad obecnym ukochanym:

Na superprzystojnego mężczyznę z umięśnioną klatą mogę popatrzeć przez chwilę i... mam dość. Mnie porywa inteligencja, piękny mózg. Mój partner jest inteligentny. To niezwykły człowiek, o ogromnym potencjale. Jest współtwórcą jednego z filmów nominowanych do Oscara. Mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań - kino, teatr, rozwój osobisty, świadome życie. Uwielbiam prowadzić z nim długie rozmowy - wyznała w "Twoim Imperium".

W takim razie życzymy szczęścia.

Zobacz na Polki.pl: Kaczorowska zdradziła szczegóły swojego ślubu
 Kaczorowska i Wieszczek trenują do "TzG":

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43