Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad nowym partnerem
ONS

Odkąd Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" stała się obiektem medialnego zainteresowania. Z każdym udzielonym wywiadem coraz bardziej zaskakuje szczerością i przełamuje tabu. Zobacz: Kaczorowska opowiedziała o pierwszym razie. Dla niej nie ma tematów tabu

Gwiazda mocno jednak chroni swoje życie prywatne i raczej nie wypowiada się na tematy z tym związane. Zdarzają się jednak sytuacje i rozmowy, w których aktorce zdarza się uzewnętrznić. Zwłaszcza, że teraz jest szczęśliwie zakochana w Rafale Samborskim, które poznała na planie tanecznego show, kiedy występowała z Rafałem Maślakiem. Co ciekawe wtedy wszyscy rozpisywali się o jej romansie z Misterem Polski. Plotki jednak nie znalazły potwierdzenia, a dzisiaj gwiazda trochę kpi z całej tej afery i rozpływa się nad obecnym ukochanym:

Na superprzystojnego mężczyznę z umięśnioną klatą mogę popatrzeć przez chwilę i... mam dość. Mnie porywa inteligencja, piękny mózg. Mój partner jest inteligentny. To niezwykły człowiek, o ogromnym potencjale. Jest współtwórcą jednego z filmów nominowanych do Oscara. Mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań - kino, teatr, rozwój osobisty, świadome życie. Uwielbiam prowadzić z nim długie rozmowy - wyznała w "Twoim Imperium".

W takim razie życzymy szczęścia.

Zobacz na Polki.pl: Kaczorowska zdradziła szczegóły swojego ślubu
 Kaczorowska i Wieszczek trenują do "TzG":