Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z wesela! "Pięknie" - komentują internauci

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoja weselną stylizacją! Agata była jedną z kandydatek Łukasza z piątej edycji show TVP. To właśnie ona od samego początku była faworytką rolnika. Sędrowski był tak bardzo zauroczony Agatą, że w jednym z ostatnich odcinków programu postanowił oświadczyć się swojej ukochanej.

Niestety, chociaż wszyscy fani show czekali na informacje o ślubie pary, kilka miesięcy temu okazało się, że Agata i Łukasz nie są już razem. Teraz wydaje się, że Agata znów jest szczęśliwa i już nie cierpi po rozstaniu z rolnikiem. Jakiś czas temu pokazała, że wolny czas spędza m.in. z innymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony", a ostatnio bawiła się na wielkiej muzycznej imprezie w Warszawie. Teraz Agata pokazała zdjęcia z wesela! 

Szukasz eleganckiej sukienki koktajlowej na ślub? Wykorzystaj kod rabatowy Modivo i nie obawiaj się zbyt dużych cen.

Agata z "Rolnik szuka żony" w seksownej mini na weselu

Agata opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wesela, na którym pojawiła się w krótkiej czarnej sukience z koronką na dekolcie. Look byłej narzeczonej Łukasza z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" uzupełniła czarna marynarka i dodatki w intensywnym czerwonym kolorze. 

Hej wesele!💃Znowu na czerwonym dywanie 😀Świat różami nie jest usłany ale chociaż ściana za mną 😂 - napisała Agata z "Rolnik szuka żony".

Jak internauci skomentowali stylizację Agaty? Byli zachwyceni!

- Pięknie. Promienieje Pani😊
- Pięknie pani wygląda.
- Elegancko Agato👌✨- komentowali internauci. 

Zobaczcie sami, jak na weselu prezentowała się Agata! Niestety, była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie zdradziła, z kim bawiła się na imprezie. 

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnika" znowu jest singlem? Co się stało z jego tajemniczą ukochaną?

Agata z "Rolnika" pokazała zdjęcia z wesela (żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia kliknij na strzałkę - po prawej stronie na fotografii)

Agata była jedną z uczestniczek 5. edycji "Rolnik szuka żony"

łukasz z rolnik szuka żony
instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48