książę Harry, Meghan Markle Portret zaręczynowy Meghan Markle i księcia Harry'ego książę Harry, Meghan Markle Meghan Markle, książę Harry Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle
książę Harry, Meghan Markle
ONS
1/5
książę Harry, Meghan Markle
ONS

Ślub księcia Harry'ego z amerykańską aktorką Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami, a kolejne szczegóły na temat royal wedding wyciekają do zagranicznych mediów. Najnowsza informacja zaskoczyła Brytyjczyków. Okazuje się bowiem, że przyszła żona księcia Harry'ego planuje zerwać z tradycją i... wygłosić przemówienie w czasie ślubu! Informacja o tym, że goście weselni, zgromadzeni w Windorze będą mieli okazję wysłuchać mowy, wygłoszonej przez pannę młodą została podana przez serwis thetelegraph.co.uk.

 

Zobacz też: Meghan Markle podczas ślubu dokona rewolucji w tradycji rodziny królewskiej? Królowa Elżbieta nie będzie zadowolona...

 

Skąd taki pomysł Meghan Markle? I co znajdzie się w przemówieniu przyszłej żony księcia? Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: MEGHAN JUŻ OD DZIECKA DĄŻYŁA DO ŚLUBU Z KSIĘCIEM? JEJ BYŁA PRZYJACIÓŁKA OPOWIADA O PRZESZŁOŚCI NARZECZONEJ HARRY'EGO

2/5
Portret zaręczynowy Meghan Markle i księcia Harry'ego
Instagram

Do tej pory na ślubach członków brytyjskiej rodziny królewskiej głos zabierali jedynie mężczyźni. Brytyjczykom jednak bardzo spodobał się pomysł przemowy panny młodej. Meghan Markle słynie z zaangażowania w walkę o prawa kobiet. Chętnie bierze udział również w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Czy własny ślub, o którym będzie mówiło się na całym świecie, również wykorzysta, by zwrócić uwagę na problemy potrzebujących?

3/5
książę Harry, Meghan Markle
ONS

Według informacji tytułu "Sunday Times", Meghan Markle w swoim przemówieniu będzie mówić o księciu Harrym, dziękować królowej Elżbiecie II oraz innym osobom, które wsparły jej związek z księciem. Co więcej, panna młoda planuje również żartować! 

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Przemówienie Meghan Markle na ślubie z księciem Harrym nie jest pierwszym rewolucyjnym pomysłem amerykańskiej aktorki, która już wkrótce stanie się pełnoprawną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Jakiś czas temu zagraniczne media rozpisywały się, że przyszła żona księcia Harry'ego zażyczyła sobie, by do ołtarza poprowadziła ją matka!

5/5
Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle
East News

Pałac Buckigham w żadnej sposób nie komentuje tych doniesień oraz nie zdradza szczegółów ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Para pobierze się 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.