Eliza Macudzińska już jako 15-latka wyprowadziła się z rodzinnego domu i przeprowadziła do miejsca, gdzie wraz z innymi internetowymi twórcami pracuje nad projektem Teenz, który powoli zdobywa coraz większą popularność w sieci. W ostatnich tygodniach internauci dopatrywali się jednak jeszcze jednej zmiany w jej życiu, która de facto związana jest z tym, że nastolatka wyprowadziła się z domu. Domysły okazały się być prawdą, a córka Izabeli Macudzińskiej nie ukrywa, że początkowo obawiała się reakcji, jaką może wywołać jej tajemnica.

Reklama

Wielkie zmiany w życiu córki Izabeli Macudzińskiej

Najpierw mama a teraz córka. Eliza Macudzińska została influencerką. Aktualnie bierze udział w projekcie Teenz, na poczet którego wyprowadziła się z domu. Niedawno widzowie "Diabelnie boskich" mogli zobaczyć, jak Izabela Macudzińska zanosi się płaczem z powodu nieobecności córki. Profil Elizy Macudzińskiej na Instagramie śledzi już 230 tysięcy osób.

Tuż po starcie projektu, internauci zaczęli doszukiwać się nowych związków pomiędzy nastoletnimi uczestnikami projektu Teenz. W sieci pojawiało się mnóstwo domysłów, czy Eliza Macudzińska nie jest w związku z Marcelem Gawrońskim, znanym w sieci jako Gawronek. Okazuje się, że domysły internautów nie były bezpodstawne, a 16-latka ogłosiła właśnie swój pierwszy medialny związek.

Detektywi z TikToka mieli rację
- napisała Elizka.

Mało tego, przy ogłoszeniu związku Eliza Macudzińska i Gawronek opublikowali także swoją wspólną piosenkę pt. "Powiedz, że kochasz", w której śpiewają o miłości. Nastolatkowie przyznali, że bali się powiedzieć oficjalnie o tym, że są w związku. Jednak ich relacja została przyjęta bardzo ciepło.

Gawronek i Eliza Macudzińska wyjechali nawet na wspólne wakacje z rodzicami nastoletniej influencerki. Ukochany 16-latki dobrze dogaduje się nie tylko z Izabelą Macudzińską ale także Patrykiem Borowiakiem. 4. maja Eliza Macudzińska świętowała także swoje 16-ste urodziny. W ostatnim czasie ma całkiem sporo powodów do radości. Nie tylko ma okazję rozwijać się z internetowym projekcie, ale także przeżywa piękną nastoletnią miłość.

Zobacz także
No i kolejna parka w ekipie
Nie no szczęścia słodziaki
Wiedziałam
Ale słodko
- komentują internauci.
Reklama

Zobacz także: "Królowe życia": Córka Izabeli Macudzińskiej zaskoczyła metamorfozą! Poszła w ślady mamy?

Eliza Macudzińska i Gawronek są parą
Instagram @macudzinska_b
Córka Izabeli Macudzińskiej ma już 16 lat
Instagram @justuniquebyisabel
Reklama
Reklama
Reklama