Pamela Anderson


Imię: Pamela

Drugie imię: -

Nazwisko: Anderson

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Rak

Data urodzenia: 1967-07-01

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 170

BIO: Pamela Anderson – pochodząca z Kanady aktorka i modelka. Także zaangażowana działaczka na rzecz ochrony zwierząt i zdeklarowana weganka. Zanim została modelką i aktorką pracowała jako instruktorka fitness.
Jej kariera rozpoczęła się w 1989 roku podczas meczu futbolu. Jej twarz została pokazana na telebimie, co zostało przyjęte entuzjastycznie przez kibiców. Od tego momentu Anderson zaczęła otrzymywać propozycje udziału w kampaniach reklamowych i w sesjach zdjęciowych: wielokrotnie pozowała do magazynu „Playboy”, przefarbowała się na blond i powiększyła biust.
Od 1989 do 2001 roku aktorkę można było oglądać w kultowym serialu „Słoneczny Patrol”, następnie w serialu „V. I. P”. Wystąpiła w filmach „Żyleta”, „Straszny film 3”,  „Głupia i głupsza”, „Jackhammer”, a w 2017 roku będzie można ją obejrzeć w „Baywatch”. Razem z Damianem Whitewoodem wzięła udział w X edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie zajęła szóste miejsce.
Pamela Anderson była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był amerykański perkusista Tommy Lee (wzięła z nim ślub po czterech dniach znajomości), z którym ma dwóch synów, a drugim muzyk Kid Rock.
Nigdy nie wyszła z roli rozrywkowej, biuściastej blondynki.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index