Harry Styles

Harry Styles to popularny brytyjski piosenkarz, którego kariera muzyczna zaczęła się od występu w programie "X Factor", w którym jednym z jurorów był Simon Cowell. Autor takich hitów, jak: "Watermelon Sugar", "Sign of the Times", "Adore You", "Lights Up". Znany z oryginalnego stylu ubierania się, który bardzo często wykorzystuje kobiece elementy garderoby. Przez 6 lat był członkiem popularnego zespołu One Direction. Zajmuje się także aktorstwem. Wystąpił w dwóch pełnometrażowych filmach: "Don't Worry Darling" oraz "Dunkierka", za który był dwukrotnie nominowany do nagrody Teen Choice.

Imię: Harry Edward

Nazwisko: Styles

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: Harold, Heri, Hazza, Harreh

Wzrost: 183 cm

Data urodzenia: 1.02.1994 r.

Znak zodiaku: wodnik

Zawód: piosenkarz, model, aktor

Osoby - związki:
 • partnerka Olivia Wilde


 • Rodzice: Desmond Styles i Anne Twist

  Dzieci: syn Otis i córka Daisy

  Rodzeństwo: Gemma Styles i Mike Twist

  BIO: Harry Styles urodził się 1 lutego 1994 roku w Wielkiej Brytanii w mieście Redditch. Przełomowym momentem w jego karierze był występ w popularnym talent show "X Factor" w 2010 roku. Z programu odpadł już na drugim etapie, jednak od razu otrzymał propozycję przyłączenia się do nowo powstałego zespołu One Direction. W boys bandzie, który bardzo szybko zyskał popularność, był wokalistą przez 6 lat. Zespół nagrał z nim 5 albumów studyjnych: "Up All Night", "Take Me Home", "Made in the A.M.", "Midnight Memories", "Four". W 2016 roku boys band ogłosił zawieszenie działalności, a jego członkowie rozpoczęli kariery solowe. Rok później Harry Styles wydał swój pierwszy album pt. "Harry Styles", który sprzedał się w milionowym nakładzie. Na krążku znalazły się takie utwory, jak: "Sign of the Times", "Meet Me in the Hallway", "Only Angel", "Two Ghosts". W 2019 roku artysta wydał drugi album studyjny "Fine Line" z hitami: "Watermelon Sugar", "Lights Up", "Adore You". Za album został trzykrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Oprócz kariery muzycznej Harry Styles zajmuje się aktorstwem. Wystąpił w dwóch pełnometrażowych filmach: "Dunkierka" oraz "Don't Worry Darling", a także w trzech dokumentach opowiadających o jego karierze. Za rolę Alexa w filmie wojennym "Dunkierka" został nominowany do nagrody Teen Choice w dwóch kategoriach: aktor lata oraz przełomowa rola kinowa.

  Znany z: odważnego scenicznego wizerunku, który łamie stereotypy i jest jednocześnie inspiracją dla wielu młodych ludzi. Styles bardzo często wprowadza do swojej garderoby kobiece elementy, np.: korale, żaboty, przezroczyste topy, boa czy bogato zdobione kolczyki. W 2017 roku został twarzą Gucci - jednego z najpopularniejszych domów mody na świecie. Trzy lata później pojawił się na okładce magazynu "Vogue", ubrany w sukienkę. Artysta w wywiadach dla mediów często podkreśla, że jego oryginalny styl ubierania się wynika z tego, że wyzbył się wszelkich barier. Dzięki temu nic go nie ogranicza w kreowaniu wyjątkowego wizerunku, a eksperymentowanie z modą sprawia mu również ogromną przyjemność.

  Funkcja w filmie: - aktor w filmie "Dunkierka" (2017); - aktor w filmie "Don't Worry Darling" (2021).Harry Styles wystąpił również w 3 filmach dokumentalnych: "One Direction: This Is Us" (2013), "One Direction: Where We Are - The Concert Film" (2014) oraz "Harry Styles: Behind The Album" (2017).

  Płyty:One Direction, "Up All Night" (2011);One Direction, "Take Me Home" (2012);One Direction, "Midnight Memories" (2013);One Direction, "Four" (2014);One Direction, "Made in the A.M." (2015);album studyjny "Harry Styles" (2017);album studyjny "Fine Line" (2019).

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: @harrystyles

  Link Facebook: @harrystyles
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index