Ostatnio znowu jest głośno o życiu prywatnym Krzysztofa Ibisza. Wszystko ze względu na to, że wiecznie młody prezenter po raz trzeci został ojcem. Okazuje się jednak, że Vincent nie miał jeszcze okazji poznać najmłodszego potomka gwiazdy. Dlaczego? O rodzinnych szczegółach opowiedziała Anna Nowak-Ibisz.

Reklama

Vincent nie poznał najmłodszego potomka Krzysztofa Ibisza

W ostatnim czasie Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz doczekali się swojej pociechy. Borys pojawił się na świecie kilka dni przed terminem i zawładnął życiem rodziców. Prezenter Polsatu nie kryje swojego szczęścia, a w mediach społecznościowych coraz częściej publikuje urocze kadry w towarzystwie najmłodszego syna. Nie zapomina jednocześnie o pozostałych potomkach. Krzysztof Ibisz ze swoją pierwszą żoną, Anną Zejdler doczekał się syna Maksymiliana, który dziś ma 22-lata. Z kolei owocem miłości z Anną Nowak-Ibisz jest 16-letni Vincent. Pomimo tego, że Krzysztof Ibisz to "tata na medal", okazuje się, że Vincent nie miał jeszcze okazji poznać nowego członka rodziny, Borysa, który ma już ponad półtora miesiąca. Z jakich powodów? W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" Anna Nowak-Ibisz, przekonywała, że jej były partner ma świetny kontakt z Vincentem i od początku był zaproszony, aby poznać brata:

- Mój syn jest od początku zaproszony, żeby przyszedł i poznał brata - wyznała.

ONS

Zobacz także: Krzysztof Ibisz na spacerze z żoną i synem [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Dlaczego więc jeszcze nie doszło do spotkania? Anna Nowak-Ibisz zdradziła, że chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Bowiem Borys to jeszcze maleństwo, a zimowy okres sprzyja licznym przeziębieniom:

- Krzysztof jest też w kontakcie z Vincentem i czekamy na taki moment, kiedy malutki będzie trochę spokojniejszy, większy. Teraz jest czas przeziębień (...) To jest na razie bardzo małe dziecko, a ludzie są poprzeziębiani - wyjaśniła była żona Krzysztofa Ibisza.

Okazuje się także, że "Pani Gadżet" zaprosiła już Krzysztofa Ibisza wspólnie z żoną i pociechą na obiad. Rodzina jednak czeka na odpowiedni moment.

Zobacz także
Instagram @krzysztof_ibisz_official

Zobacz także: Krzysztof Ibisz w szczerym wyznaniu po narodzinach syna: "Najczarniejsze przewidywania"

Reklama

Takie podejście jest kolejnym dowodem na to, że Krzysztof Ibisz nadal pozostaje w świetnych kontaktach ze swoimi partnerkami oraz synami. W ostatnim czasie jednak skupia się na najmłodszym potomku. Nie zapomniał natomiast o bywaniu na salonach. Krzysztof Ibisz znalazł chwilę, aby wspólnie z żoną udać się na premierę filmu "Bejbis". Wówczas Joanna Ibisz zachwyciła figurą zaledwie kilka tygodni po ciąży. Mamy nadzieję, że rodzina znajdzie także czas na wspólny obiad. Choć Anna Nowak-Ibisz nie ukrywa, że prawdopodobnie nie wydarzy się to przed świetami.

Instagram @krzysztof_ibisz_official
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama