Tomasz Kammel w Opolu żartował z medialnej wojny Roberta Janowskiego i Rafała Brzozowskiego Tomasz Kammel Rafał Brzozowski Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia Tomasz Kammel w pikowanej kurtce
Tomasz Kammel w Opolu żartował z medialnej wojny Roberta Janowskiego i Rafała Brzozowskiego
ONS
1/5
Tomasz Kammel w Opolu żartował z medialnej wojny Roberta Janowskiego i Rafała Brzozowskiego
ONS

Tomasz Kammel skomentował medialną wojnę Roberta Janowskiego i Rafała Brzozowskiego! Za nami festiwal w Opolu. Muzyczna impreza, która w tym roku wywołała ogromne emocje nie tylko wśród fanów muzyki i festiwalu, ale również wśród polskich gwiazd, które podzieliły się na tych, które zbojkotowały występy w Opolu i na tych, którzy pomimo ogromnego zamieszania zdecydowali się wystąpić w koncercie organizowanym przez Telewizję Publiczną. Jak już wiemy, na festiwalu nie zabrakło m.in. Rafała Brzozowskiego, który ostatnio toczył medialną przepychankę z Robertem Janowskim. Przypominamy, że wszystko zaczęło się od wyznania prowadzącego "Jaka to melodia?", który w jednym z wywiadów żartował z młodszego kolegi, że już ponoć od kilku lat próbuje zająć jego miejsce w programie. Jak już wiemy, tak się jednak nie stało - Robert Janowski wciąż prowadzi "Jaka to melodia?", a Rafał Brzozowski został gospodarzem powracającego po latach "Koła fortuny". Teraz zamieszanie wokół Brzozowskiego i Janowskiego skomentował Tomasz Kammel.

Co prowadzący festiwal w Opolu powiedział na scenie? Jak skomentował medialną wojnę Rafała Brzozowskiego i Roberta Janowskiego? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej trzeciego dnia opolskiego festiwalu? Zobacz 10 kreacji wieczoru!

2/5
Tomasz Kammel
ONS

Tomasz Kammel po występie Rafała Brzozowskiego i Natalii Szroeder na festiwalu w Opolu skomentował zamieszanie pomiędzy prowadzącym "Koło fortuny", a gospodarzem "Jaka to melodia?". Co powiedział na scenie?

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski. Ten, któremu opolskie "Koło fortuny" wykręciło bardzo cenne trofeum. Zresztą, jeżeli chodzi o fortunę, to ona kołem się toczy u Rafała w bardzo dobrym kierunku. Jego własne show 6 razy w tygodniu, tylko Robert Janowski może się z nim równać... powiedziałem Robert Janowski? - mówił w Opolu Tomasz Kammel.

 

Co myślicie o wypowiedzi Kammela? Kiedy zaczął się konflikt między Rafałem Brzozowskim, a Robertem Janowskim?

Zobacz: "Koło fortuny" kontra "Jaka to melodia?" Czy show z Rafałem Brzozowskim przebił program Roberta Janowskiego?

3/5
Rafał Brzozowski
ONS

Zamieszanie wokół Rafała Brzozowskiego i Roberta Janowskiego rozpoczęło się od głośnej wypowiedzi prowadzącego "Jaka to melodia?". Janowski w jednym z wywiadów wbił szpilę swojemu koledze twierdząc, że od wielu lat próbuje zająć jego miejsce w programie.

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych kilku lat (śmiech). Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości jak sobie radzi. Albo nie radzi (śmiech)- mówił w rozmowie z magazynem "Party".

 

4/5
Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

Rafał Brzozowski odpowiedział na zarzuty Roberta Janowskiego zapewniając, że nigdy nie próbował zastąpić prowadzącego "Jaka to melodia?".

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby , rozpowszechnianych prze Roberta Janowskiego jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie Jaka To Melodia chciałbym, stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdemontować wszelkie plotki na mój temat. Taka sutuacja nigdy nie miała miejsca. Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalna propozycję poprowadzenia programu Jaka to melodia lub jego współprowadzenia ze strony TVP jednak, odmówiłem udziału jako prowadzący- napisał Rafał Brzozowski. 

5/5
Tomasz Kammel w pikowanej kurtce

Podobał się Wam komentarz prowadzącego festiwal? A może Tomasz Kammel przesadził?