A jednak! Powstanie nowy sezon show "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim w roli prowadzącej. Po wielkiej burzy, która rozpętała się kilka tygodni temu, kiedy pojawiły się informacje, że prezenter traci pracę. Na szczęście wszystko wróciło do normy:

Reklama

Stoczyliśmy (…) wojnę o teleturniej „Jaka to melodia?” i wygraliśmy. Program zostaje w niezmienionej formule, producent Media Corporation nadal będzie czuwał nad jakością, a i prowadzący, oprócz kilku dodatkowych siwych włosów, też wciąż ten sam. Jedyna zmiana, dobra zmiana, to nowy sezon w systemie HD - napisał na swoim fanpage’u Robert Janowski.

Zobacz: Robert Janowski szczerze o zamieszaniu z "Jaka to melodia": "Były dni, kiedy telefon dzwonił od świtu do nocy"

Robert Janowski o Rafale Brzozowskim

Co ciekawe, kiedy jeszcze nieznane były losy Roberta Janowskiego w kolejnym sezonie "Jakiej to melodii", plotkowano, że prezentera zastąpi... Rafał Brzozowski. Okazuje się, że rzeczywiście, młody wokalista chciał wygryźć Janowskiego:

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych kilku lat (śmiech). Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości jak sobie radzi. Albo nie radzi (śmiech). - mówi Janowski w nowym "Party".

Czy Brzozowski skomentuje sprawę? Na razie cel osiągnął połowicznie - zostanie prowadzącym, ale "Koła Fortuny".

Wywiad z Janowskim - tylko w "Party"!

Zobacz: Robert Janowski w ostrych słowach: „Nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji’’

Robert Janowski zostaje prowadzącym "Jakiej to melodii?"

Eastnews

Reklama

Rafał Brzozowski zostanie prowadzącym "Koła Fortuny".

ONS
Reklama
Reklama
Reklama