bio

 • Wiek:
  42 lat
 • Data urodzenia:
  1 czerwca 1978
 • Pochodzi z:
  Warszawa
 • Znany/a z...:
  popularna Perfekcyjna Pani Domu; małżonka Radosława Majdana
 • Pseudonim:
  Perfekcyjna Pani Domu
 • Zawód:
  prezenterka telewizyjna
 • Wzrost:
  170cm
 • Znak zodiaku:

Małgorzata Rozenek, a właściwie Rozenek-Majdan z domu Kostrzewska – prezenterka telewizyjna, prawniczka i gwiazda programu „Perfekcyjna Pani Domu", od którego rozpoczęła się jej telewizyjna kariera. Po raz pierwszy w telewizji pojawiła się w 2007 roku - gościnnie wystąpiła w programie „Zacisze Gwiazd” w TVP1. Później była chętnie zapraszana do Polsat Cafe, gdzie Rozenek została zauważona przez producentów TVN, którzy zaproponowali jej prowadzenie programu „Perfekcyjna Pani Domu”. W tym programie Małgorzata Rozenek uczyła uczestniczki jak dbać o domowy porządek. Program początkowo emitowany był na kanale tematycznym TVN Style, jednak Rozenek na tyle spodobała się widzom, że „Perfekcyjna Pani Domu” szybko trafiła na główny kanał TVN. Do historii telewizji przeszedł jej "test białej rękawiczki"

Nieskazitelny wygląd, charakterystyczny niski głos i świetny kontakt z uczestniczkami programu sprawiły, że stała się ulubienicą producentów i często pojawia się w innych programach, m.in. jako juror w „Bitwie o dom” i „Project Runway”. Była również gospodynią programu „Piekielny hotel”, w którym pomaga wyjść na prostą upadającym hotelom. W 2016 roku mogliśmy ją oglądać jako prowadzącą w show telewizji TVN "Projekt Lady". Wzięła też udział w parze z Radosławem Majdanem w hitowym reality show TVN "Azja Express", w którym pary zawodników ścigały się poprzez bezdroża Azji. Rozenek i Majdan, choć nie wygrali, byli najbardziej popularnymi uczestnikami show, których zachowania i teksty przysporzyły im oddane grono fanów.
 

Małgorzata Rozenek prywatnie

W kwietniu 2013 roku Małgorzata Rozenek rozwiodła się po 10 latach małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, który był jej drugim mężem. Para ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 31 maja 2010 roku). 10 września 2016 r. Małgorzata Rozenek została żoną Radosława Majdana – polskiego piłkarza, byłego reprezentanta Polski występującego na pozycji bramkarza.
Małgorzata Rozenek jest córką ekonomisty Stanisława Kostrzewskiego i jego żony Zofii. Ma brata Michała Kostrzewskiego, który jest tancerzem baletowym. Małgorzata Rozenek również ukończyła szkołę baletową (1997), do której uczęszczała przez dziewięć lat. Jest absolwentką i doktorantką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jej praca dyplomowa nosiła tytuł "Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami".
 

Książki Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek jest autorką kilku poradnikowych książek:
- Perfekcyjna pani domu. Poradnik (2013)
- Perfekcyjny ogród. Poradnik (2014)
- Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (2014)
- Jak dbać o siebie perfekcyjnie (2015)
- Perfekcyjny organizer (2016)
- Perfekcyjne maniery (2016)