bio

  • Wiek:
    29 lat
  • Data urodzenia:
    24 września 1991
  • Wzrost:
    169cm

Anna Karczmarczyk - aktorka, która zadebiutowała w 2003 roku w serialu „Na Wspólnej”. Grała też w innych popularnych serialach: "Hotel 52", "M jak miłość", "Na dobre i na złe". 

Wystąpiła w takich filmach jak: "Pitbull. Nowe porządki" (2016), "Sprawiedliwy" (2015), "Kochanie, chyba cię zabiłem" (2014), "Wkręceni 2" (2014), "Chce się żyć" (2013). Za rolę Alicji w „Galeriankach” (2009) zebrała nie tylko wiele pochwał, ale i ważne nagrody: za debiut aktorski na festiwalu „Młodzi i Film” w Koszalinie i za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego w Cottbus. Była też nominowana do Złotych Kaczek.

Największą popularność przyniósł jej jednak udział w "Tańcu z Gwiazdami". W parze z Jackiem Jeschke dotarła do finału tego popularnego show i wygrała go, pokonując w finale Elżbietę Romanowską!

Anna Karczmarczyk prywatnie

Anna Karczmarczyk przez jakiś czas spotykała się z aktorem Kamilem Kulą. Po rozstaniu z nim związała się z poznanym po finale piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Pascalem Litwinem. Para zaręczyła się w grudniu 2016 roku.