Party Stories
Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Duety za nami. Kto odpadł z show, a kto dostał najwięcej punktów? Polały się łzy!

Dance Dance Dance odcinek 5, kto odpadł? Relacja z Dance Dance Dance 4 kwietnia. Kto odpadł? Punktacja jury.

Za nami 5. odcinek show "Dance Dance Dance" w TVP 2. Cztery pary, które zostały w programie, wykonały swoje choreografie w duecie. Kto okazał się najlepszy, a kto otrzymał najmniej punktów? Czy ktoś odpadł z show? Zobaczcie relację z odcinka!

 

Flesz ewydanie

 

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: "Dawaj te kudły!" Zobaczcie fragment programu!

"Dance Dance Dance" - kto odpadł w 5. odcinku?

Jako pierwszych na parkiecie zobaczyliśmy Annę Karczmarczyk i jej przyjaciela, Mateusza Łapkę. Zatańczyli układ do hitu Missy Elliott - "Lose Control".

Jesteście genialni w tańcu, rozumiecie po co tu jesteście - powiedziała Ida Nowakowska.

Będąc w otoczeniu tak dobrych tancerzy, nie spieprzyliście tego - oceniła Anna Mucha.

Anna Mucha: 9
Ida Nowakowska: 9
Robert Kupisz: 9
Razem: 27

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański odtworzyli taniec z teledysku Britney Spears i Will.I.Am - "Scream and shout". 

No i nareszcie, wróciliście do nas! Właśnie to jest to o czym rozmawialiśmy. Chodziło o tę moc, energię. Szacun! - powiedziała Anna Mucha.

Anna Mucha: 9,5
Ida Nowakowska: 9
Robert Kupisz: 8,5
Razem: 27

Dance Dance Dance - Ania i Mateusz oraz Rafał i Przemek
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Pamela i Mateusz z Fit Lovers wykonali układ z klipu "Let it go" Jamesa Bay'a. Ich taniec wywołał łzy u Ani Muchy! 

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”.

Ja bardzo mało o Was wiedziałem, nie potrafiłem Was rozgryźć. Z wielką przyjemnością Was poznaje w tym programie. Chciałem Wam pogratulować, pokazujecie siebie tu jakimi jesteście - ocenił Robert Kupisz.

Anna Mucha: 10
Ida Nowakowska: 9,5
Robert Kupisz: 9,5
Razem: 29

Dance Dance Dance - Fit Lovers
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Na sam koniec zatańczyli bracia Jonkiszowie - Rafał i Krzysztof. Mieli do wykonania układ z teledysku "Shake a tail feather" z filmu "Blues Brothers":

Charakter jak najbardziej przekazany. Były nierówności, ale całość jako przestawienie była radosna - stwierdził Robert Kupisz.

Anna Mucha: 8
Ida Nowakowska:
Robert Kupisz: 8
Razem: 8

Punktacja za dzisiejszy odcinek: 

Pamela i Mateusz: 29

Anna i Mateusz: 27

Rafał i Przemek: 27

Krzysztof i Rafał: 24

A kto Wam podobał się najbardziej?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha w białej sukience Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Anna Mucha nie wytrzymała w "Dance Dance Dance"! Zalała się łzami: "Jestem kompletnie rozwalona"
Który duet doprowadził Annę Muchę do łez?

Który duet doprowadził Annę Muchę do łez? W kolejnym odcinku "Dance Dance Dance" nie zabraknie wielkich emocji i wzruszeń! Już w najbliższą sobotę, 4 kwietnia o godzinie 20:35, Telewiyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek tanecznego show. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć występy duetów. Jeden z występów wyjątkowo wzruszy Annę Muchę - aktorka nie potrafiła ukryć łez na planie programu! Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”. Zobaczcie frgament nowego odcinka "Dance Dance Dance"! Jak myślicie, kto doprowadził Annę Muchę do łez? Zobacz także:   Tak Anna Mucha spędza czas z dziećmi podczas kwarantanny! Do wspólnej zabawy gwiazda wykorzystała... odkurzacz! Anna Mucha płakała w "Dance Dance Dance".

Pamela i Mateusz z duetu Fit Lovers
Instagram
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Fit Lovers o swoich konkurentach. Czy udało im się z kimś zaprzyjaźnić?
Fit Lovers o swoich relacjach z innymi uczestnikami w "Dance, Dance, Dance"

Duet Fit Lovers zdecydował się wziąć udział w programie "Dance, Dance, Dance" , choć jest to dla nich ogromne wyzwanie. Ciała Pameli i Mateusza nie są bowiem przyzwyczajone do eterycznych i giętkich ruchów. Ich żywiołem jest przede wszystkim siłownia. Mimo wszystko bardzo szybko okazało się, że Fit Loversi świetnie radzą sobie na parkiecie. A jak wyglądają ich kontakty z innymi uczestnikami show TVP2? Czy zdołali się z kimś zaprzyjaźnić? Zobaczcie, co nam zdradzili! Kibicujecie im w "Dance, Dance, Dance"? Zobacz także:  Anna Mucha zaskoczyła swoim wyznaniem w "Dance, Dance, Dance"! "Jestem w tobie zauroczona!"

Waldemar Kompała/TVP
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": brat Rafała Jonkisza przerwał swój taniec. Czy to on pożegnał się z show?
Kto odpadł z programu "Dance, Dance, Dance"?

W tym tygodniu byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń na scenie "Dance, Dance, Dance" . Mowa przede wszystkim o solówce brata Rafała Jonkisza. Krzysztof przerwał swój taniec i załamany zszedł ze sceny. Czy przez to bracia Jonkisz musieli pożegnać się z show TVP2? Zobaczcie poniżej! Solówka Krzysztofa Jonkisza w "Dance, Dance, Dance" Tego wieczora wszystkie oczy skierowane były głównie w stronę Krzysztofa Jonkisza. Młodszy brat Rafała podczas tańczenia swojej solówki do piosenki Willa Smitha "Gettin' Jiggly With It" nie wytrzymał presji i zszedł ze sceny. Jurorzy i pozostali uczestnicy nie mogli w to uwierzyć.  Powinien wyjść i zatańczyć po to, żeby dostać od nas jakiekolwiek oceny. Zrobił najgorszą rzecz- grzmiała Anna Mucha.  Najbardziej poruszona całą sytuacją wydawała się być Ida Nowakowska . Jurorka od razu pobiegła za kulisy, aby podnieść na duchu zagubionego i zapłakanego chłopaka.  W ogóle się nie przejmuj, ok? Krzysiu! - pocieszała go jurorka.  Rafał Jonkisz oraz jego trener również rzucili się Krzyśkowi na ratunek. Zapewniali go, że jest w stanie zatańczyć ten układ perfekcyjnie - tak jak zrobił to na próbie. W końcu chłopak dostał jeszcze jedną szansę od produkcji i mógł drugi raz spróbować zatańczyć układ. Krzysiek wziął się w garść i dał z siebie wszystko! Jurorzy byli zachwyceni jego solówką i dziękowali mu za to, że podjął wyzwanie i ponownie pojawił się na scenie.  Jestem w tobie zauroczona - zachwycała się Anna Mucha.  Kto odpadł z "Dance, Dance, Dance"? Najlepsi po raz kolejny okazali się Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel Mateusz Łapka. Dwie zagrożone pary to Rafał i Krzysztof Jonkiszowie oraz Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner