One zostaną mamami
EastNews/Instagram

Nie tylko Ida Nowakowska i Agnieszka Kaczorowska! Zobacz, które gwiazdy są w ciąży: Zborowska, Karczmarczyk, uczestniczka "Rolnik szuka żony"...

One zostaną mamami
EastNews/Instagram

Ciąże gwiazd to zawsze jeden z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu najgłośniej jest o Idzie Nowakowskiej i Agnieszce Kaczorowskiej, które już niedługo zostaną mamami (Agnieszka po raz drugi). Ale nie tylko one spodziewają się dziecka! Które gwiazdy także są w ciąży? Zobaczcie!

Baby boom w show-biznesie! One wkrótce zostaną mamami! 

Jak już jesteśmy przy Agnieszce Kaczorowskiej, to warto dodać, że gwiazda "Klanu" i jej mąż, Maciej Pela, czekają na drugą córkę!

Już oficjalnie i z całą pewnością 👉🏻 pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI. 💗 @maciek.pela się bardzo cieszy, bo jak to mówi, obsługę dziewczynki już zna, a ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata.❤️ To jest właśnie moje największe marzenie względem naszych córek! - napisała niedawno Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska na wyborach Miss Polonia 2020
AKPA

W rozmowie z "Party" Ida Nowakowska zdradziła, że zostanie mamą chłopca! Gwiazda "Dance Dance Dance" jeszcze waha się nad imieniem, ale raczej będzie ono tradycyjne.

Ida Nowakowska z mężem
East News

Szczęśliwymi rodzicami już wkrótce zostaną również Zofia Zborowska i Andrzej Wrona! Fanów, o tej niezwykłej nowinie, poinformowali w równie niezwykły sposób!

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdjęcie z zaręczyn
Instagram

Mamą zostanie również Marianna Gierszewska, aktorka, znana m.in. z serialu "Pułapka" w TVN! 

2 + 1 🤰🏼💜... i jeszcze 🐶🐶 psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa 🧡🧡🧡 Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę  - napisała kilka tygodni temu w sieci.

Marianna Gierszewska i Agata Kulesza uśmiechają się
East News

 

8 marca swoją ciążę ogłosiła również Anna Karczmarczyk, gwiazda seriali "Piękni i bezrobotni" w Polsacie czy "Na dobre i na złe". Szczęśliwym tatą zostanie mąż aktorki, Pascal Litwin, którego poznała w "Tańcu z Gwiazdami".

Na córeczkę czeka Klaudia Halejcio! Wraz z partnerem, Oskarem, zastanawiają się nad imieniem dla dziewczynki:

Podpowiedzcie! ☺️ Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? 🤔
*Czy imię powinno pasować do nazwiska?🧐 * Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne?
* Czy znaczenie imienia ma znaczenie? 🤓
Aaaa... 🙈 naprawdę nie wiem! - pisała niedawno aktorka na Instagramie.

Halejcio Klaudia w ciąży
INSTAGRAM

W ósmym miesiącu ciąży jest również popularna modelka, Kamila Szczawińska. To jej trzecie dziecko:

Kalinka urodziła się zimą, a Julek jesienią, więc bardzo długo czekaliśmy na słońce! Ubieranie noworodków w kombinezony, uważanie żeby się nie przegrzały i przede wszystkim długie miesiące siedzenia w domu, były bardzo męczące dla wszystkich. Teraz mamy szczęście, bo całe lato będziemy z dzidziusiem, będę mogła się cieszyć rozebranymi stopkami i całe dnie spędzać na dworze, na długich spacerach i w stajni! Za 5 dni zaczynamy 8 miesiąc i już coraz bliżej naszego poznania


Mamą zostanie również Magdalena Bator z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"! Szczęśliwym tatą zostanie Jakub, którego poznała w trakcie trwania show, ale nie był oficjalnie jej kandydatem.

Oczekiwanie, troska, ciekawość - wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka 💑❤

Za to szczęśliwym tatą po raz drugi zostanie wkrótce Rafał Maślak - jego żona Kamila również jest w ciąży!

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03