Korwin Piotrowska o karierze Rosati w USA: "Amerykańscy dziennikarze docenili jej biust"

Karolina Korwin Piotrowska ostro o Weronice Rosati! Znana dziennikarka, pisarka i specjalistka od kina wypowiedziała się na temat kariery aktorki, która od kilku lat próbuje swoich sił w Los Angeles. Choć zagrała w kilku znanych filmach i serialach, były to zazwyczaj epizodyczne role. Weronika zasłynęła też w kilku rozbieranych scenach. Karolina Korwin Piotrowska kibicuje aktorce, ale uważa, że wcale nie zrobiła tak dużej kariery, jak przedstawia to sama w mediach.

Mam problem z Weroniką Rosati. To dziewczyna, w którą ja wierzę, że coś zrobi za wielką wodą. Jest jednak uzależniona od bycia w mediach i lubi to. Widzę to po jej ostatniej aktywności i tym, jak mówi o swoich partnerach w mediach, całe szczęście bez nazwiska (...) Ludzie na ulicy nie byliby w stanie powiedzieć, w jakim ona filmie zagrała. Może ktoś ją widział w serialu “Strażacy”, w którym się przemywa na piątym planie albo widział “Luck”, gdzie ona pokazuje biust doceniony przez amerykańskich dziennikarzy (...) Mamy trochę zawiedzione nadzieje, przy niesłychanie nadętym medialnym balonie. Pamiętam te sesje z napisem - Hollywood. Wszystkie sobie tam robiły zdjęcie. Wszystkie jeżdżą do USA po karierę - Rosati, Urbańska tylko żadna jej jakoś tam nie robi - powiedziała Party.pl Karolina Korwin Piotrowska. 

Zgadzacie się z dziennikarką? Czy Weronika Rosati powinna skupić się na karierze w Polsce i odpuścić sobie Amerykę, gdzie gra epizodyczne role?

 

ZOBACZ: Rosati ma nowego faceta! Jest dużo od niej starszy... "Są zakochani bez pamięci, planują wspólną przyszłość"

 

Weronika Rosati zagrała ostatnio w serialu "Powiedz TAK!" 

Weronika Rosati bierze ślub z Powiedz TAK!

Karolina uważa, że Weronice nie udało się jeszcze zrobić kariery w USA, ale trzyma za nią kciuki.

Karolina Korwin Piotrowska
Fot. ONS.pl

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady