Ma dopiero 16 lat i całą rzeszę fanów. Viki Gabor doskonale jednak radzi sobie z popularnością, a wsparcie, które otrzymuje od fanów sprawia, że niektórzy z nich stali się jej przyjaciółmi.

Reklama
Ostatnio byłam na koncercie i ja zawsze puszczam na backstage i jadłam sobie kanapki na podłodze z moimi fanami
- wyznała.

Zabrała głos również na temat swoich obozów.

Viki Gabor o swoich obozach i relacji z fanami

Fani co roku czekają na te wieści od Viki Gabor. Chodzi o wakacyjne obozy, podczas których mogą ją lepiej poznać. W tym roku ceny "campów" z Viki Gabor wywoływały niemałe kontrowersje, jednak zainteresowanie jest niesłabnące. Przy okazji promocji płyty "Terminal 3", Viki Gabor zdradziła, jak wyglądają jej relacje z fanami. Nie każdy wie, jak mocne relacje udało jej się z nimi nawiązać od początku kariery:

Ja uwielbiam spędzać czas z moimi fanami. Ostatnio byłam na koncercie i ja zawsze puszczam na backstage i jadłam sobie kanapki na podłodze z moimi fanami. W sensie to jest na takim etapie, że nie nazywam ich jako fanów ale jako przyjaciółki i koledzy. (...) Wszyscy się wspieramy
- wyznała w wywiadzie z Party.pl.

Viki Gabor zdradziła również, czego mogą spodziewać się fani, którzy pojawią się na jej obozie. Ma dla niech dużą niespodziankę:

Będą jedyni
- podkreśla.

O co chodzi? Odpowiedź znajdziecie w naszym wywiadzie.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Rodzina Viki Gabor powiększyła się. Pokazała zdjęcie, które rozczuliło fanów

Viki Gabor
Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama