Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydała ebooka, w którym ujawnia nieznane dotąd szczegóły ze swojego życia. Była uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu zdradziła, co się działo, kiedy razem z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Odniosła się do swoich słów przed kamerą Party.pl. Sprawdź, co nam powiedziała. 

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o trudnych chwilach po rozstaniu z Łukaszem

Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę, a widzowie od samego początku mocno im kibicowali. Oliwia i Łukasz w finale show ogłosili, że chcą pozostać w małżeństwie. Zaraz po emisji ostatniego odcinka wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka. Niestety, niedłogo po tym, jak ich synek pojawił się na świecie, Oliwia i Łukasz ogłosili rozstanie. 

Teraz Oliwia w swojej książce wraca wspomnieniami do tamtych chwil, a w rozmowie z Party.pl przyznaje, że było jej naprawdę ciężko. Kto jej wtedy pomógł?

Zobacz także:

I wtedy właśnie moja siostra przyszła z pomocą. Czułam się z tym przeokropnie. Czułam, jak się palę ze wstydu bo wyszłam z tego programu z taką łatką gwiazdy i nagle gwiazda nie ma kasy na jedzenie dla dziecka. Przecież to jest strasznie upokarzające- wyznała Oliwia. 

Co jeszcze przed naszą kamerą powiedziała Oliwia ze "Ślubu od piewszego wejrzenia"? Więcej w naszym materiale wideo.

Zobacz także:

 

Oliwia ze "ŚOPW" zdradza prawdę o ojcu Łukasza. Tego mu nie zapomni