Małgorzata Rozenek w rozmowie z Party.pl pochwaliła się swoim szczęściem. Gwiazda TVN przed naszą kamerą zabrała głos w sprawie budowy jej wymarzonego domu. O tym, że razem z rodziną planuje przeprowadzić się do własnego gniazdka media informują już od dawna, ale czy ruszyły już pierwsze prace? Kiedy cała rodzina zamieszka w wymarzonej willi?

Reklama

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o nowym domu

Małgorzata Rozenek i jej bliscy mieszkają teraz w pięknej willi, ale nie jest tajemnicą, że jakiś czas temu zdecydowali o budowie własnego, nowego domu. Już ponad dwa lata temu Małgorzata Rozenek mówiła nam o nowym domu i zdradziła, że w nowym gniazdku szykuje dla siebie 55- metrową garderobę. Niestety, wiosną tego roku okazało się, że po drodze pojawiły się pewne komplikacje, a Małgorzata Rozenek mówiąc o budowie przyznała, że jest po długim okresie walki. Teraz znów zapytaliśmy gwiazdę o jej wymarzony dom, a żona Radosława Majdana w końcu pochwaliła się swoim szczęściem.

Dzieje się! Myślę, że niedługo będę mogła się już pochwalić pierwszymi widocznymi sukcesami
- zdradziła nam Małgorzata Rozenek.
Nie pomyślałam, że to może trwać aż tak długo, ale wszystko ma już swój szczęśliwy finał
dodała gwiazda.

Kiedy więc możemy spodziewać się, że Małgorzata Rozenek razem z rodziną zamieszka w nowym domu? Posłuchajcie, co powiedziała przed naszą kamerą.

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wróciła do "Dzień dobry TVN". Tego widzowie się nie spodziewali

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek Instagram@m_rozenek
Reklama
Reklama
Reklama