Newsy

Małgorzata Rozenek o budowie domu! "Projekt skończony, jest pięknie!"

Małgorzata Rozenek już powoli planuje przeprowadzkę do nowego domu. To będzie prawdziwa rezydencja z basenem i 55-metrową garderobą!

Małgorzata Rozenek-Majdan już od jakiegoś czasu otwarcie mówi o tym, że za jakiś czas planuje razem z rodziną przeprowadzkę do nowego domu. Budowa wymarzonego domu ma ruszyć już wkrótce, a tymczasem gwiazda TVN już teraz ma plan rezydencji i dopasowuje ją do swoich potrzeb! Niedawno Małgorzata Rozenek zdradziła dla Party.pl, że jej garderoba będzie miała aż 55 metry kwadratowe, a jak ma wyglądać pozostała część domu? 

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o nowym domu!

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, czego oczekuje i ma już projekt swojego wymarzonego domu. Gwiazda nie ukrywa, że nie może doczekać się efektu końcowego i przeprowadzki. A w jakim stylu będzie urządzony nowy dom Małgorzaty Rozenek?

To jest chyba najtrudniejszy projekt, który jest przede mną. Budowa rusza w marcu, jesteśmy teraz na etapie uzyskiwania wszystkich zgód niezbędnych. (...) Ani stodoła, ani styl pałacowy. To będzie klasyczny dom podmiejski z elementami Hamptons, pięknymi oknami. Mam już kinkiety i klamki. - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o nowym domu! Garderoba ma 55 metrów kwadratowych: "To kwestia potrzeby"

Koniecznie obejrzyjcie całe nagranie i dowiedźcie się, jak będzie wyglądał nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan! To będzie pałac...

Stylowa Małgorzata Rozenek-Majdan zdjęcia paparazzi

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner