Party Stories
Zbigniew Kraskowski i Marek Walczak z "Rolnik szuka żony"
East News
TV-Show

Zbyszek z "Rolnik szuka żony" pokazał syna Marka Walczaka. "Myślę, że mi wybaczą"

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" spotkali się na targach rolniczych. Zobaczcie, jak wygląda syn Marka Walczaka

Jak co roku uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" spotkali się na Agro Show w Ostródzie. Wśród nich wypatrzeć można było między innymi Zbyszka Kraskowskiego z 4. edycji show TVP 1. Rolnik spotkał swoich kolegów i koleżanki.

Zbigniew nie mógł się oprzeć i pokazał na Facebooku między innymi zdjęcie z Markiem Walczakiem i jego rodziną. Zobaczcie sami!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna Marka Walczaka

Agro Show w Ostródzie to impreza dla rolników z całej Polski. Mogą na niej między innymi zobaczyć nowe sprzęty i innowacyjne rozwiązania, które można stosować w gospodarstwach. Nic więc dziwnego, że przyciąga tłumy rolników, w tym również tych, których dobrze znamy z show TVP1.

Zbigniew Kraskowski niemal co roku melduje się w Ostródzie. To dla niego świetna okazja, aby nie tylko sprawdzić nowinki technologiczne. Dzięki tej imprezie spotyka również zaprzyjaźnionych rolników i rolniczki, których poznał dzięki programowi "Rolnik szuka żony".

Podczas tegorocznej edycji w tłumie wypatrzył między innymi Marka Walczaka z 3. edycji show. Towarzyszyła mu jego ukochana, Julia oraz ich nowo narodzony synek, Franek.

Zbyszek nie mógł się oprzeć pokusie i opublikował na Facebooku ich wspólne zdjęcie.

Myślę, że Jula i Marek mi wybaczą - napisał sympatyczny rolnik.

W tym roku na imprezie zabrakło niestety przyjaciółki Zbyszka, Anny Michalskiej

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z
Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska na urodzinach salonu Moliera 2
East News
TV-Show
Najbogatszy "Rolnik" z 6. edycji nie obawia się kobiet, które polują na bogatego męża? Zobaczcie, co mówi Marta Manowska

We wrześniu rusza kolejna, szósta już edycja programu " Rolnik szuka żony ". Poznaliśmy już wszystkich kandydatów, a Marta Manowska zdradziła nawet kogo widziałaby w finałowej piątce . Okazuje się, że jeden z uczestników swoje życie poświecił na rozwój gospodarstwa i w wieku 40 lat może pochwalić się dużymi osiągnięciami. Jest on jednym z najbogatszych rolników, którzy dotychczas pojawiali się w programie. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, co Jakub powiedział jej podczas nagrań. Czy mężczyzna nie boi się, że listy mogą pisać kobiety, którym zależy na znalezieniu bogatego męża? Czy będzie potrafił odczytać te sygnały? Obejrzyjcie koniecznie wideo i zobaczcie, co podczas eventu charytatywnego U Fryzjerów zdradziła nam  Marta Manowska ! Zobacz także :  Poznaliśmy kandydatów do "Rolnik szuka żony 6"! Do kogo można wysłać list? 42-letni Jakub z województwa wielkopolskiego może pochwalić się nowoczesnym i prężnie działającym gospodarstwem.  

Zbigniew Kraskowski z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook
TV-Show
Zbyszek z "Rolnika" to wymarzony partner? Tylko spójrzcie na jego najnowszy wpis! Chwyta za serce

Zbigniew Kraskowski to bohater 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niestety, show TVP1 nie okazało się być dla niego szczęśliwe. Zbyszek nie znalazł w nim bowiem miłości. Od tego czasu w jego życiu wciąż nie pojawiła się żadna kobieta. To dziwne, ponieważ Zbigniew Kraskowski wydaje się być idealnym materiałem na oddanego i kochającego partnera. Tylko spójrzcie na jego najnowszy wpis na Facebooku! Zbigniew Kraskowski z "Rolnika" szuka partnerki?  Zbigniew Kraskowski w programie "Rolnik szuka żony" przeżył spore rozczarowanie. Kobiety, które zaprosił do swojego gospodarstwa, nie tylko dały mu kosza. Niektóre z nich za jego plecami drwiły z samego rolnika i jego rodziny. Jednak program przyniósł mu też sporo uśmiechu i nowych znajomości. Zbyszek zaprzyjaźnił się między innymi z Martą Manowską . Oprócz tego nawiązał kontakt z uczestniczką 2. edycji show, Anną Michalską. Plotkowano nawet, że tych dwoje ma się ku sobie. Zobacz także:  TYLKO U NAS! Zbyszek Kraskowski zdradził, co łączy go z Anią Michalską! Czy byli razem na wakacjach? Mimo wszystko Zbyszek Kraskowski nadal jest singlem. Widać, że rolnik chciałby już spotkać tą jedyną. Wystarczy spojrzeć na jego profil na Facebooku. Często pojawiają się tam romantyczne wpisy czy też memy o miłosnej tematyce. Ostatnio Zbyszek opublikował obrazek, który wskazuje na to, że byłby idealnym partnerem. Prawdziwa kobieta potrafi wszystko zrobić sama, ale prawdziwy mężczyzna jej nigdy na to nie pozwoli - brzmi napis na fotografii.   Mamy nadzieję, że już niedługo do Zbyszka uśmiechnie się szczęście i znajdzie prawdziwą miłość! Rolnik wciąż szuka miłości Zbyszek to bardzo wrażliwy i czuły człowiek  

Zbigniew Kraskowski z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook
Newsy
Zbyszek z "Rolnika" pokazał zdjęcie z Agatą! Była narzeczona Łukasza komentuje: "To był cudowny weekend"

Zbigniew Kraskowski z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikował w sieci wspólne zdjęcie z Agatą, uczestniczką piątej odsłony hitowego show TVP! Zbyszek to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych rolników, którzy szukali wielkiej miłości na oczach widzów. Niestety, mężczyzna nie znalazł swojego szczęścia w programie TVP i od tamtej pory w jego życiu nie zagościła na stałe żadna kobieta. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Zbyszek spotyka się z Anną Michalską, która również wzięła udział w "Rolnik szuka żony". Byli uczestnicy show pokazywali w sieci wspólne zdjęcia, ale sam Zbyszek w rozmowie z nami zdradził, że łączy ich jedynie przyjaźń. Teraz rolnik pokazał zdjęcie z Agatą, byłą narzeczoną Łukasza z piątek edycji programu. Internauci już zastanawiają się, czy Zbyszek i Agata pasują do siebie... Agata z "Rolnika" skomentowała zdjęcie Zbyszka Zaledwie kilka dni temu Agata opublikowała na Instagramie zdjęcie ze Zbyszkiem z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i z Janem z piątej odsłony show. Teraz wspólną fotką z Agatą pochwalił się Zbyszek Kraskowski. Internauci byli zachwyceni tym widokiem! Zdjęcie skomentowała nawet sama Agata. Zobaczcie, co napisała! Zbigniew Kraskowski Jan Widuliński to był cudowny weekend z Wami oraz z wspaniałymi ludźmi z Rączyny, oby takich więcej kochani - skomentowała Agata.  Jedna z internautek zasugerowała, że Agata i Zbyszek pasują do siebie.  - Zbyszek i Agata------------------parą? Byłoby dobre rozwiązanie. - Miło Was widzieć - Pięknie 🙂- pisali internauci.  Zobaczcie zdjęcie, które opublikował na Facebooku Zbigniew Kraskowski! Widać, że Agata znów jest szczęśliwa! Przypominamy, że dziewczyna zaledwie kilka...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner