Jurorzy Idola
TV-Show

Gorący news! Znamy czwartego jurora "Idola". To wokalista znanego zespołu...

Gorący news! Znamy czwartego jurora "Idola". To wokalista znanego zespołu...

Lider zespołu Video, Wojciech Łuszczykiewicz zostanie czwartym jurorem "Idola"!  W jury zasiądzie również Ewa Farna oraz Elżbieta Zapendowska. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w składzie jury znalazł się też Janusz Panasewicz z Lady Pank.

Wojciech Łuszczykiewicz z wykształcenia jest polonistą, zdawał maturę w Stanach Zjednoczonych, jego ojciec - Włodzimierz Łuszczykiewicz - był znanym radiowcem. Wojtek jest autorem wszystkich tekstów swojego zespołu oraz pisał teksty dla takich wykonawców jak m.in Grzegorz Hyży, Rafał Brzozowski czy zespół De Mono. Ostatnia płyta zespołu Video "Doskonale Wszystko Jedno" pokryła się złotem oraz platyną oraz otrzymała nagrody na licznych festiwalach.

 

Już dziś finał "Idola", a my zebraliśmy 11 najdziwniejszych występów! Pamiętacie "Dary losu?" ;)

Wojciech Łuszczykiewicz nowym jurorem "Idola"

Program "Idol" wraca w nowej odsłonie po 12 latach przerwy. Obecnie trwają castingi do programu. Czy "Idol" znów wylansuje kilka nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej? Przypomnijmy - w show swoją karierę zaczynali m.in. Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak, Ala Janosz, Paulina Sykut czy Szymon Wydra.

 

Jurorami nowego "Idola" będą Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Show poprowadzi Maciej Rock. Podoba wam się skład jurorki nowego "Idola"?

 

Zobacz także: Znamy nazwisko trzeciego jurora "Idola"! To OGROMNE zaskoczenie! Kto pojawi się w show obok Farnej i Zapendowskiej?

 

Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video czwartym jurorem Idola.

Wojciech Łuszczykiewicz

 

Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz, Ela Zapendowska i Janusz Panasewicz to jurorzy "Idola".

Jurorzy Idola

 

Jedno się nie zmieniło - show poprowadzi Maciek Rock.

Precasting do programu Idol
East News

 

Znamy nazwisko trzeciego jurora "Idola"
TV-Show
Znamy nazwisko trzeciego jurora "Idola"! To OGROMNE zaskoczenie! Kto pojawi się w show obok Farnej i Zapendowskiej?
Ciekawe, czy zgadliście...

Janusz Panasewicz jest trzecim potwierdzonym jurorem "Idola"! W rozmowie z wirtualnemedia.pl Nina Terentiew potwierdziła, że w nowej odsłonie kultowego show zobaczymy lidera zespołu Lady Pank. W jury zasiądzie również Ewa Farna oraz Elżbieta Zapendowska. Jedno nazwisko wciąż pozostaje nieznane.   Janusz Panasewicz nowym jurorem "Idola" Program "Idol" wraca w nowej odsłonie po 12 latach przerwy na antenie. Obecnie trwają castingi do programu, które cieszą się ogromną popularnością. Czy "Idol" znów wylansuje kilka nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej? Przypomnijmy - w show swoją karierę zaczynali m.in. Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak, Ala Janosz, Paulina Sykut czy Szymon Wydra.   Jurorami nowego "Idola" będą Elżebieta Zapendowska, Ewa Farna oraz Janusz Panasewicz: Janusz Panasewicz został trzecim jurorem talent show „Idol”, który po 12 latach wraca wiosną przyszłego roku na antenę Telewizji Polsat - poinformowała Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew. Show poprowadzi Maciej Rock.   Zobacz także: Doda będzie jurorką w "Idolu"?! Jest komentarz !   Janusz Panasewicz jurorem Idola!   W show zobaczymy również Ewę Farną.   W show pojawi się również Elżbieta Zapendowska!

TV-Show
Mamy występy pierwszych uczestników "Idola"! Nie trzeba mieć dużego talentu ;) Posłuchajcie sami!
Mamy występy pierwszych uczestników "Idola"! Nie trzeba mieć dużego talentu ;) Posłuchajcie sami!

Już 15 lutego o godzinie 20 w Polsacie zobaczymy pierwszy odcinek kultowego programu "Idol", który wraca po kilkunastoletniej przerwie! W show nie zabraknie talentów na miarę Moniki Brodki czy Ani Dąbrowskiej, ale również uczestników, którzy po prostu lubią śpiewać, niekoniecznie mając talent. Zobaczcie zwiastuny!   Pierwsi uczestnicy nowego "Idola" Program "Idol" wykreował topowe gwiazdy na polskiej scenie muzycznej. W show jednak nie brakowało tzw. freaków, którzy przeszli do historii programu ze swoimi mniej lubi bardziej udanymi występami. Tak też będzie tym razem. Na youtubie pojawiło się kilka zwiastunów nowych odcinków z uczestnikami, o których na pewno będzie głośno. J ak stara prawda głosi - śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej... :) Zobaczcie koniecznie!   Zobacz także:  Farna, Zapendowska, Łuszczykiewicz i Panasewicz na konferencji "Idola". Zobaczcie ZDJĘCIA!   W jury "Idola" zasiedli: Ewa Farna, Wojciech Łuszczykiewicz, Elżbieta Zapendowska oraz Janusz Panasewicz. Show poprowadzi Maciej Rock.    Zobacz:   Kuba Wojewódzki po raz kolejny drwi z programu „Idol”. Zobaczcie, co powiedział o jednym z jurorów   Nowe zwiastuny "Idola".      W show zobaczymy m.in. Ewę Farną!   Show poprowadzi Maciej Rock!  

Idol
TV-Show
Już wiadomo, kiedy premierowy odcinek "Idola" w Polsacie! Poznaj szczegóły
Już wiadomo, kiedy premierowy odcinek "Idola" w Polsacie! Poznaj szczegóły

Pierwszy odcinek "Idola" będzie można obejrzeć 15 lutego, podaje portal Wirtualnemedia.pl. Show będzie emitowany w Polsacie w środy o godzinie 20:00. Początkowo start emisji programu był planowany wraz z początkiem wiosennej ramówki w marcu. Jednak przyspieszono decyzję  i pierwszy odcinek "Idola" zobaczymy już w połowie lutego.   Zobacz też:  Ewa Farna pokazała zdjęcie z planu "Idola"! Jurorka pozuje w koszulce z podobizną... ZDJĘCIE   Pierwszy odcinek Idola już w lutym "Idol" wraca na antenę Polsatu po dwunastu latach. Program cieszył się ogromną popularnością w latach 2002-2005. Wylansował wiele gwiazd sceny muzycznej, takich jak: Monika Brodka, Ewelina Flinta czy Ala Janosz. To dzięki roli jurora w programie "Idol" popularność zdobył Kuba Wojewódzki. W nowej wersji show jednak nie zobaczymy Wojewódzkiego. W jury zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program poprowadzi Maciek Rock.   Polecamy:  Kuba Wojewódzki o powrocie "Idola"... Przy okazji wbija szpilę Ewie Farnej!   Pierwszy odcinek reaktywowanego programu "Idol" już 15 lutego. Czy Ewa Farna sprawdzi się w roli jurorki?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner