"Kto odmówi pannie młodej?" - oto fragment pierwszego odcinka

W nowym show TVN 7 "Kto odmówi pannie młodej" Kasia oświadczy się swojemu facetowi na trzy dni przed ślubem! Jak zareaguje? 

"Kto odmówi pannie młodej?" - oto fragment pierwszego odcinka

Już dziś, 18 września o godzinie 20, na antenie TVN7 pojawi się nowy program „Kto odmówi pannie młodej”, który w jesiennej ramówce stacji zastąpi show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Bohaterką pierwszego odcinka jest Kasia, która zdecydowała się na ślub zaledwie po 8 miesiącach związku! Poznajcie ją bliżej. 

Rusza program "Kto odmówi pannie młodej"

Zasady nowego show są dość proste. W każdym odcinku ma wystąpić panna młoda, która w ciągu tylko trzech dni ma zorganizować swój ślub - od podstaw. Co ciekawe, swojego partnera ma postawić przed faktem dokonanym i oświadczyć mu się na trzy dni przed ceremonią, a mężczyzna musi podjąć decyzję, czy wstępuje w związek małżeński! Brzmi jak szaleństwo? Poznajcie motywacje uczestniczki pierwszego odcinka, Kasi!

Kasia bardzo szybko zdecydowała się rzucić swoje ustabilizowane życie w Białymstoku i przeprowadzić się do Warszawy. Z partnerem, Dawidem, spotykają się od zaledwie 8 miesięcy, ale dziewczyna jest już gotowa na kolejny krok i zamierza zaskoczyć swojego partnera niespodziewanymi oświadczynami! Jak na całą sytuację zareaguje Dawid? O tym przekonamy się już dziś o godzinie 20, w TVN7!

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać?

Oto fragment show:

"Kto odmówi pannie młodej?" - oto fragment pierwszego odcinka

Show "Kto odmówi pannie młodej" poprowadzi Małgorzata Ohme! 

Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN7

 

Więcej na temat Małgorzata Ohme
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48