Kto został nowym jurorem Must be the Music?
ONS

Znamy nowego jurora "Must Be the Music"! Będzie ostro!

Kto został nowym jurorem Must be the Music?
ONS

Tymon Tymański został oficjalnie nowym jurorem programu "Must be the music"! Na Facebooku show pojawiło się pierwsze nagranie z castingów do 11. edycji programu. Czy to dobry wybór? Jak rockowy muzyk poradzi sobie w nowej roli?

Tymon Tymański nowym jurorem Must be the Music!

Wśród kandydatów na nowego jurora Must Be The Music pojawiło się mnóstwo artystów. Stachursky (który zwyciężył w sondzie wśród użytkowników Party.pl), Maciej Maleńczuk czy Muniek Staszczyk. Jednak to Tymon Tymański wydawał się najpewniejszy, zwłaszcza, że jakiś czas temu o jego udziale w show Polsatu pisał sam... Kuba Wojewódzki, który dziwił się, że muzyk chce podjąć takie wyzwanie:

Człowiek, który z wieloletniego odmawiania takim propozycjom uczynił swoje ideologiczne kredo. Zastanawiam się, komu bardziej współczuć, widzom czy jemu - napisał w swoim felietonie w Polityce.

Czy to dobra decyzja Polsatu? Tymon Tymański jest kompozytorem, poetą, założycielem i liderem zespołów Miłość, Kury czy Masło. Ma na swoim koncie mnóstwo płyt, nagród muzycznych (m.in. Złotą Kaczkę za muzykę do filmu „Wesele”), ale i wiele kontrowersji. Artysta znany jest z ciętego języka i mocnych opinii, przez które miał problemy z prawem.

Tymański zastąpi w roli jurora Piotra Roguckiego, który zrezygnował z udziału w show ze względu na nowe projekty muzyczne.

Zobacz: Tymański będzie miał ogromne problemy. Znieważył godło i obraził Żydów

 

Coś czujemy, że wraz z Korą dadzą popalić wszystkim uczestnikom! To może być najciekawsza edycja programu "Must be the music".

 

Tymon Tymański na planie Must be the music:

 

Nagrania 11. edycji #MBTM właśnie wystartowały! Wsród jurorów po raz pierwszy Tymon Tymański:)

Posted by Tylko muzyka on 9 grudnia 2015

Tymon Tymański nowym jurorem Must be the music:

Tymon Tymański podczas wydarzenia Iwaszkiewicza Sprawy Osobiste
Akpa

Zastąpi w tej roli Piotra Roguckiego

Piotr Rogucki podczas półfinału Must Be The Music
ons

Więcej na temat Must be the music
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43