Tymon Tymański znieważył godło i obraził Żydów
ONS

Tymański będzie miał ogromne problemy. Znieważył godło i obraził Żydów

Tymon Tymański znieważył godło i obraził Żydów
ONS

Tymon Tymański dość mocno zapracował sobie na miano kontrowersyjnego artysty w naszym kraju. Muzyk nie przebiera w słowach wypowiadając się o kolegach z branży, szerokim echem odbił się też jego romans z nastoletnią dziewczyną. Sprawa po latach wróciła na pierwsze strony gazet i wywołała dość mieszane uczucia. Przypomnijmy: Szok! Tymański miał romans z 15-latką: "Skończył się dramatycznie"

Teraz Tymon może mieć znów kłopoty. Według informacji "Gazety Wyborczej", Tymański podczas ostatniego koncertu w Augustowie miał znieważyć polskie godło, obrazić Żydów i niepochlebnie wypowiadać się o sanktuarium w Licheniu. Po takich komentarzach muzyka publiczność przerwała koncert, a cała sprawa ma swój finał w prokuraturze, do której złożono doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Warto nadmienić, że impreza miała charakter zamknięty i odbywała się w jednym z klubów.


Na razie prowadzimy czynności sprawdzające. W tej chwili nie wiadomo, czy w tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo - potwierdza w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Radosław Jasieński, zastępca prokuratora rejonowego w Augustowie.


Jeśli faktycznie doszło do opisanej wyżej sytuacji, Tymański powinien zostać ukarany?

Zobacz: "Wojewódzki nie jest bogaty, nie ma nawet przyjaciół"

Doda i Agnieszka Szulim w sądzie:

Więcej na temat Tymon Tymański
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58