Piotr Rogucki odchodzi z Must be the Music

Piotr Rogucki potwierdził, że odchodzi z "Must Be The Music"! Kto go zastąpi?

Piotr Rogucki odchodzi z Must be the Music

Piotr Rogucki odchodzi z "Must be the music"! O swojej decyzji poinformował tuż po finale 10. edycji show, którą wygrał Conrado Yanez! Dlaczego lider zespołu "Coma" chce pożegnać się z show?

Rogucki zakończył pracę jurora

W swoim oświadczeniu napisał, że przyszedł czas na nowe projekty muzyczne. Dziękuje producentom za możliwość oceniania młodych muzyków. Dla niego to bardzo cenne doświadczenie:

Wraz z końcem 10. edycji „Must Be The Music” podjąłem decyzję o zakończeniu pracy jurora. W najbliższym czasie poświęcam się pracy nad solowym projektem „J.P. Śliwa”, działaniom w zespole COMA i aktorstwu. Bardzo dziękuję za możliwość udziału w programie, był to dla mnie czas niezwykle ważnych doświadczeń zawodowych i inspiracji artystycznych. Liczę na to, że czas spędzony w programie nie był bezowocny, że moja obecność przydała się zarówno odbiorcom jak i uczestnikom. Dziękuję za profesjonalną i przyjacielską atmosferę wszystkim współtwórcom programu, a w szczególności moim wielce szanownym i ulubionym kolegom z ławy jurorskiej. Dziękuję za ciężką pracę, uczciwość zawodową i zaangażowanie producentów i realizatorów. Jednocześnie udzielam swego wsparcia i życzę wielu sukcesów oraz owocnej pracy mojemu następcy Tylko muzyka!"

Piotr Rogucki był jurorem w Must be the music od 4. edycji. Kto go zastąpi? Czy do show wróci Wojciech Łozo Łozowski? A może stacja Polsat postawi na kogoś innego? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także: Pół roku temu zwycięzca MBTM uległ poważnemu wypadkowi. Tak wygląda teraz

 

Piotr Rogucki odchodzi z programu Must be the music:

 

Dziękuję za współpracę, życzę powodzenia w kolejnych edycjach MBTM!

Posted by Piotr Rogucki on 23 listopada 2015

 

Piotr Rogucki był jurorem w Must be the music kilka edycji

Piotr Rogucki podczas półfinału Must Be The Music
ons

Kto powinien go zastąpić?

Piotr Rogucki na imprezie Antyradia
ONS

 

Więcej na temat Must be the music Piotr Rogucki
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43