Top Chef, Kuchenne rewolucje  Ewa Wachowicz, Wojciech Amaro, Maciej Nowak, Grzegorz Łapanowski - jurorzy show Top Chef Znamy jury MasterChef Junior Wojciech Modest Amaro w kucharskim stroju w Hell's Kitchen Magda Gessler na spotkaniu promocyjnym Kuchennych Rewolucji
Top Chef, Kuchenne rewolucje
Facebook
1/6
Top Chef, Kuchenne rewolucje
Facebook

Wybieramy już TV Show roku, ale zgodnie z obietnicą kulinarne programy mają swoje osobne głosowanie! Wybierz z nami Kulinarne Show 2015! Nominowaliśmy 5 programów, które specjalizują się w tym, że oglądając je zawsze jesteśmy głodni. Top Chef, MasterChef, Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia, Kuchenne rewolucje czy Ugotowani - które show skradło Twój żołądek? :) Który program powinien otrzymać tytuł tego naj? Zagłosujcie w naszym plebiscycie!

Głosowanie potrwa do 28 grudnia (poniedziałek) do 24:00. Wyniki ogłosimy 1 stycznia 2016 roku!

Czas start!

 

Pamiętajcie też o naszych innych plebiscytach. Wybieramy już przebój rokuartystkę rokuodkrycie rokuserial oraz artystę roku 2015

2/6
 Ewa Wachowicz, Wojciech Amaro, Maciej Nowak, Grzegorz Łapanowski - jurorzy show Top Chef
Fot: Jake Vision/Polsat

Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Grzegorz Łapanowski i Maciej Nowak to jurorzy Top Chef. To oni wybierają spośród profesjonalistów i szefów kuchni w renomowanych restauracjach tego jednego, który po przejściu wielu kulinarnych konkurencji okaże się najlepszym szefem w Polsce. 

Puree z topinamburu, przegrzebki, granita z ogórka czy pianka z pietruszki, dzięki temu programowi w polskich kuchniach powstają takie potrawy! Czy to jest Twój ulubiony program?

3/6
Znamy jury MasterChef Junior
ons

Magda Gessler, Michel "oddaj fartucha" Moran i Anna Starmach w MasterChef poszukują wśród utalentowanych amatorów urodzonych szefów kuchni. Po tym programie okazuje się, że nauczycielka czy budowlaniec z talentem kulinarnym może dorównać niejednemu szefowi kuchni, bo wystarczy pasja. 

Oglądacie?

4/6
Wojciech Modest Amaro w kucharskim stroju w Hell's Kitchen
Maciej Piórko/Polsat

W Hell's Kitchen Wojciech Modest Amaro w piekielny sposób uczy kucharzy amatorów jak prowadzić i pracować w prawdziwej kuchni. Okazuje się, że praca w profesjonalnej kuchni to nie jest kaszka z mleczkiem...

5/6
Magda Gessler na spotkaniu promocyjnym Kuchennych Rewolucji

Kuchenne rewolucje to już prawdziwy weteran kulinarnych show, ale ludzie wciąż chcą oglądać jak Magda Gessler zmienia czyjeś upadające restauracje w żyłę złota. Jednak zanim to się stanie właściciel i pracownicy muszą znieść brutalną prawdę, nieprzewidywalne zachowanie Gessler i huśtawkę emocji. 

To jest Wasz numer jeden?

6/6
Paulina Mikuła z "Mówiąc Inaczej", Maciej Dąbrowski z "Z Dupy", Maffashion Julia Kuszyńska, "AdBuster" Marek Hoffman w programie Ugotowani
x-news.pl

W Ugotowanych czwórka lub piątka zwykłych ludzi o różnych profesjach zaprasza siebie nawzajem na obiad i gotują swoje popisowe dania. Liczy się nie tylko smak, ale też oprawa wieczoru i zabawianie gości. Ugotowani nawzajem oceniają swoje potrawy i atmosferę podczas spotkania. Wygrywa ten, który dostanie największą liczbę punktów. 

Lubicie?