Rusza 6. edycja "The Voice Kids". Przez ostatnie pięć lat, dzieci, które brały udział w najpopularniejszym muzycznym formacie TVP osiągały niemałe sukcesy. Niektóre z nich nie tylko zapisały się w historii show ale również pozostały w nim na dłużej! Pamiętacie małego Oliwierka, który swoim wykonaniem "Ulepimy dziś bałwana", podbił serca nie tylko jurorów ale również publiczności? Zobaczcie, co dziś u niego słychać.

Reklama

"The Voice Kids": Tak zmienił się Oliwier Szot

Myśląc o "The Voice Kids" z pewnością większość osób kojarzy Roksanę Węgiel, Viki Gabor, Anikę Dąbrowską, Zuzę Jabłońską, Macieja Maciejczaka, Carlę Fernandes czy Sarę James. Jednak nie tylko oni osiągnęli muzyczne sukcesy. Niedawno pisaliśmy o Misi z "The Voice Kids", którą Edyta Górniak zapoznała z synem. Dziś podbija scenę kobiecego rapu i bije rekordy Young Leosi. A pamiętacie chłopca, którego okrzyknięto "największym słodziakiem"?

Oliwier Szot i jego "Ulepimy dziś bałwana" z "Krainy Lodu" to jeden z najsłodszych momentów 2. edycji "The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski i Cleo wzruszyli się do łez, słuchając utalentowanego i niezwykle czarującego 11-latka. Oliwier Szot był w drużynie Tomsona i Barona, gdzie o wygraną konkurował m. in. z Viki Gabor. Nie udało mu się wygrać programu, jednak dziś wciąż możemy go oglądać w show - tym razem w roli współprowadzącego. Oliwier Szot zastąpił Jana Dąbrowskiego i od kilku sezonów sprawdza się w swojej roli idealnie.

Zobacz także: "The Voice Kids": Anika Dąbrowska skończyła 18 lat. Świętowała podobnie jak Roksana Węgiel

Oliwier Szot z 2. edycji "The Voice Kids" ujął jurorów nie tylko talentem i wzruszającym wykonaniem piosenki z bajki Disney'a ale również swoją osobowością. Dziś na Instagramie śledzi go prawie 20 tysięcy osób. Po wokalnym debiucie kontynuował karierę medialną. W jednym z wywiadów w "Pytaniu na śniadanie" przyznał, że już na siebie zarabia. Na co wydaje pieniądze?

Zobacz także

Na wypady z moją siostrą cioteczną Julką, z którą idziemy na przykład na pizzę lub na lody czy do kina. Na drugim miejscu są ciuchy. Dużo wydaję na ciuchy.

Nie da się ukryć, że Oliwier Szot lubi modę. Jego zdjęcia na Instagramie są idealnym tego dowodem.

TVP Narasza Młudzik, Jan Bogacz

Zobacz także: Marcin Maciejczak zaskoczył nowym wizerunkiem. Tak dziś wygląda zwycięzca "The Voice Kids" 3!

W 6. edycji "The Voice Kids" Oliwier Szot nie tylko będzie komentował występy wraz z Antkiem Scardiną, którego pamiętacie z 1. edycji ale również kolejny raz będzie miał misję specjalną:

Tuż przed wejściem na scenę w trakcie Przesłuchań w Ciemno uczestnikom towarzyszyć będzie Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie.

Reklama

W 6. edycji "The Voice Kids" nastąpią wielkie zmiany. Tym razem nie tylko zwycięzca będzie mógł liczyć na nagrodę pieniężną. Jesteście ciekawi nowych talentów?

TVP Narasza Młudzik, Jan Bogacz
Instagram @oliwier_szot
TVP Narasza Młudzik, Jan Bogacz
Reklama
Reklama
Reklama