the voice of poland Edyta Górniak Edyta Górniak Dawid Kwiatkowski Basia Kurdej-Szatan
the voice of poland
ONS.pl
1/6
the voice of poland
ONS.pl

Za nami wielki finał 1. edycji „The Voice Kids”. Do finału weszło 10 dzieci z trzech drużyn. O wygraną walczyły: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek (z drużyny Edyty Górniak), Nela Zawadzka, Antek Scardina i Kuba Szmajkowski (z drużyny Dawida Kwiatkowskiego), a także Oliwka Kopiec, Amelka Andryszczyk i Zuzia Jabłońska (z drużyny Tomsona i Barona). Wiemy już, że 1. edycję „The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel! Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Kto wygrał pierwszą polską edycję "The Voice Kids"? Zobacz relację w wielkiego FINAŁU show!

 

 

2/6
Edyta Górniak
ONS.pl

12-letnia Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak podbiła serca widzów Telewizyjnej Dwójki. Podopieczna Edyty Górniak już od „Przesłuchań w Ciemno” zaskoczyła jurorów swoim repertuarem. Zaczęła od „Halo” Beyoncé, na etapie „Bitew” zaprezentowała piosenkę „Wrecking ball” Miley Cyrus, a w „Finale” wykonała utwór Prince’a. 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Konflikt w „The Voice of Poland”?! Między Michałem Szpakiem i Marią Sadowską często dochodzi do spięć…

3/6
Edyta Górniak
ONS.pl

Wielki Finał pozwolił Roksanie zaprezentować jej wokalne umiejętności. 12-latka zachwyciła jurorów i widzów utworem „Purple Rain”. Zaśpiewała także „To nie ja” z repertuaru Edyty Górniak oraz własny singiel „Żyj”.

 

Zobacz: Edyta Górniak podzieliła się z fanami niezwykłym zdjęciem. Dlaczego te święta były dla niej aż tak ważne?

4/6
Dawid Kwiatkowski
ONS.pl

Roksana otrzymała tytuł „The Voice Kids”, kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 40.000 tysięcy złotych.

 

Zobacz: Olbrzymi pożar trawi Los Angeles! Czy życiu Edyty Górniak i Allanka zagraża niebezpieczeństwo?

5/6
Basia Kurdej-Szatan
ONS.pl

Czy uważacie, że Roksana zasłużyła na zwycięstwo? 

 

Zobacz: „Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny!

Więcej na temat The Voice Kids