Jamala, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku, wystąpi w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" - jak nieoficjalnie dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl. To już kolejne nazwisko na liście gwiazd, która w tym roku wywołuje spore emocje. Po słynnym detektywie Krzysztofie Rutkowskim, Małgorzacie Rozenek i Jacku Jelonku przyszedł czas na ukraińską artystkę. Jamala ma szansę na zwycięstwo?

Reklama

Zwyciężczyni Eurowizji z Ukrainy wystąpi w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Jamala jest jedną z artystek, która popularność zdobyła po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku. Wtedy piosenkarka zaprezentowała swój utwór "1944" i podbiła nie tylko publiczność, ale i jury. W 2011 roku Jamala wzięła udział w ukraińskiej wersji "Tańca z Gwiazdami" i zajęła tam 9. miejsce.

Teraz ukraińska artystka będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności w tanecznym show Polsatu, jak informuje serwis wirtualnemedia.pl. Sama Jamala po wybuchu wojny na Ukrainie zdecydowała się na wyjazd razem z dziećmi do Turcji. Sądzicie, że Jamala ma szansę na zwycięstwo w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Zaskakujące gaże gwiazd za udział w 13. edycji! Kwota dla rekordzisty szokuje!

Zobacz także

W 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" ma pojawić się również Małgorzata Rozenek, która oficjalnie odeszła już z TVN oraz Jacek Jelonek, który szukał miłości w programie "Prince Charming". Model w tanecznym show stworzy pierwszy męsko-męski duet w historii "Tańca z Gwiazdami". Do tej pory oficjalnie potwierdzonymi przez stacje gwiazdami są: Krzysztof Rutkowski, Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska oraz Ilona Krawczyńska, która razem z Marceliną Zawadzką prowadziła program "Farma".

VIPHOTO/East News

"Taniec z Gwiazdami" nadal poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska. Nowa edycja zapowiada się naprawdę emocjonująco, a tymczasem zobaczcie, jak prezentowała się Jamala podczas Konkursu Eurowizji:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama