17 stycznia rusza nowe show Polsatu "Farma", w którym grupa śmiałków porzuci swoje dotychczasowe życie, by spróbować swoich sił na wsi - tam czeka ich pełna wyzwań przygoda, a to wszystko bez... wody, prądu czy telefonów. Show poprowadzą Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. O Marcelinie wiemy już dużo, zaś Ilona to od jakiegoś czasu jedna z najczęściej przewijających się nowych twarzy w Polsacie! Czy zostanie gwiazdą stacji na miarę Pauliny Sykut? Poznajcie ją bliżej!

Reklama

"Farma": Kim jest Ilona Krawczyńska, nowa gwiazda Polsatu?

Widzowie Polsatu mieli okazję poznać bliżej Ilonę Krawczyńską już podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021/2022, którą poprowadziła. Jednak jej przygoda z telewizją zaczęła się znacznie wcześniej. Kilka lat temu, wraz z siostrą, Mileną, były prezenterkami w muzycznej stacji 4fun.tv. Stworzyły wówczas wybuchowy duet znany jako Siostry ADiHD - dziś są także popularnymi influencerkami, które na Instagramie śledzi ponad ćwierć miliona fanów. Co ważne - Milena i Ilona, choć są do siebie bardzo podobne, nie są bliźniczkami!

Jesteśmy siostrami, wiele osób myśli, że bliźniaczkami, jednak dzielą nas trzy lata. Jak to siostry – mamy prawo się kochać i nienawidzić, i z obu tych uczuć korzystamy! Od dziecka jesteśmy obdarzone dużą ilością energii i uśmiechu, mama od zawsze powtarzała, że mamy niestwierdzone ADHD, jednak puszczane było to mimo uszu. Gdy przeprowadziłyśmy się do Łodzi zupełnie obcy nam ludzie zaczęli pytać „Czy Wy przypadkiem nie macie ADHD?”. Tak powstała nasza „nazwa”, praktycznie wybrała nas sama - czytamy na ich blogu.

Ilona Krawczyńska (29) w 2014 roku została finalistką Miss Polski. Potem reprezentowała Polskę w Chinach na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Friendship. Jej kariera nabrała wówczas rozpędu.

mat. prasowe

Ilonę Krawczyńską szybko zauważył Polsat, który powierzył jej nowy format - program "Farma", który poprowadzą z Marceliną Zawadzką. Dla Ilony to mały powrót do przeszłości, ponieważ mieszkała w małym mieście i często mogła pomagać dziadkowi przy gospodarstwie.

mat. prasowe

Pasjami Ilony Krawczyńskiej są taniec, motocykle, nurkowanie, snowboard, makijaż oraz... obcowanie z naturą. Na "Farmie" powinna więc czuć się doskonale. Czekacie na nowe show Polsatu? Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20.

Zobacz także
mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama