Justyna Żyła Dominika Tajner Wiśniewska, Joanna Mazur Sebastian Stankiewicz Agnieszka Radwańska Qczaj
Macademian Girl

"Taniec z Gwiazdami" wraca! Pierwszy odcinek dziewiątej, polsatowskiej edycji show zobaczymy już 1 marca 2019 w Polsacie. Na parkiecie ponownie zaprezentuje się 12 par, które powalczą nie tylko o Kryształową Kulę, ale również o dużą sumę - 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy dla tancerza. Wśród gwiazd, które zobaczymy na parkiecie, znaleźli się m.in. Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Macademian Girl (na zdjęciu powyżej ze swoim partnerem, Rafałem Maserakiem) czy Sebastian Stankiewicz.

Sesja uczestników "Tańca z Gwiazdami"

Zobaczcie wyjątkową sesję wszystkich par programu "Taniec z Gwiazdami" w towarzystwie atrybutów, które się z nimi kojarzą - TYLKO U NAS!

Zobacz także: Justyna Żyła jest zauroczona Tomaszem Barańskim? Poznaj kulisy "TZG"

1/8
Justyna Żyła

Justyna Żyła, blogerka kulinarna oraz była żona Piotra Żyły, zatańczy w parze z Tomaszem Barańskim. Choć na początku plotkowano, że gwiazda nie jest zadowolona z tego wyboru, para udowodniła, że świetnie się ze sobą dogaduje. Justyna mocno liczy na wsparcie widzów, gdyż nie będzie mogła polegać na... synu :)

2/8
Dominika Tajner Wiśniewska, Joanna Mazur

W "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy także menadżerkę gwiazd, prywatnie żonę Michała Wiśniewskiego - Dominikę Tajner Wiśniewską. Będzie jej towarzyszyć powracający do programu Wojciech Jeschke. Sporą sensacją jest udział niewidomej biegaczki, Mistrzyni Świata, Joanny Mazur. Czy Jan Kliment doprowadzi ją do finału?

Zobacz także: Niewidoma Joanna Mazur uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"! Kim jest? Zobacz!

3/8
Sebastian Stankiewicz

Serialowy aktor i satyryk Sebastian Stankiewicz, znany m.in. z "Barw Szczęścia" czy "Ucha prezesa", zatańczy u boku Janji Lesar! 

4/8
Agnieszka Radwańska

Jej udział może być magnesem dla publiczności! Najsłynniejsza polska tenisistka w show wystąpi ze Stefanem Terrazzino, który w wywiadach nie może nachwalić się sportsmenki! Agnieszka zdecydowała się na udział w show tuż po zakończeniu sportowej kariery. Ale nie dla pieniędzy - jak wiadomo całą gażę Radwańska przeznaczy na cele charytatywne. 

 

5/8
Qczaj

Mówi się o nim "góralski wojownik"! Qczaj może namieszać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" - jest przystojny, wysportowany i ma niezwykłą osobowość! A tańca nauczy go Paulina Biernat, która wraca do show po kilku latach przerwy!

6/8
Czadoman, Jakub Kucner

"Taniec z Gwiazdami" bez znanego wokalisty? To od paru edycji niemożliwe. Nurt disco polo będzie tym razem reprezentował Czadoman, który zatańczy w parze z Waleriją Żurawlewą. Z kolei Jakub Kucner, Mister Polski 2018 oraz początkujący aktor (już niedługo zobaczymy go w "M jak miłość") - z Lenką Klimentovą! 

7/8
Anna Jagodzińska

W "Tańcu z Gwiazdami" swoich sił spróbuje Anna Jagodzińska, jedna z najsłynniejszych polskich top modelek. Gwiazda podkreśla, że udział w show jest spełnieniem jej marzeń. W drodze po Kryształową Kulę poprowadzi ją Michał Jeziorowski. 

8/8
Gimper i Mariusz Węgłowski
mat. prasowe/POLSAT

W programie wezmą również udział: twórca internetowy Tomasz Działowy czyli "Gimper" oraz aktor Mariusz Węgłowski. Gimperowi będzie towarzyszyć Natalia Głębocka, a gwieździe serialu "Policjantki i policjanci" - Katarzyna Vu Manh! Macie już swoich faworytów?

Zobacz także: Widzieliście zdjęcie, które Tomek Barański zrobił Justynie Żyle? Fani pytają: "Jesteś w ciąży?"