Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program "Rolnik szuka żony" łączy ludzi. Idealnym przykładem są Joanna i Kamil, którzy są ulubieńcami widzów. Para chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje wspólne życie z córeczką Tosią. Jednak ostatnio Asia dodała story i wyznała, że razem z Kamilem mieli obawy... Jak myślicie, czego dotyczyły?

Reklama

Joanna Osypowicz z "Rolnika" podzieliła się wyznaniem. Chodzi o jej córkę

Joanna i Kamil Osypowicze poznali się w 2021 roku na planie ósmej edycji "Rolnik szuka żony", gdzie o serce rolnika walczyły oprócz Asi: Iza i Justyna. Ostatecznie rolnik wybrał właśnie Asię i oświadczył się jej podczas finałowego odcinka show. Ich miłość stawała się coraz mocniejsza i para postanowiła wziąć ślub i założyć rodzinę. Osypowiczowie doczekali się córeczki - Antoniny, która jest oczkiem w głowie rodziców.

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" są rodzicami Antoniny, która przyszła na świat w październiku 2o22 roku. Żona rolnika postanowiła podzielić się z obserwatorami szczerym wyznaniem dotyczącym ich córki.

Antosia od dwóch tygodni uczęszcza do żłobka. Obawialiśmy się, że będzie płacz, ale powiem Wam, że Tosia sama chętnie wchodzi do budynku i zostaje bez problemu
napisała na Instagramie Asia.

Asia postanowiła, pochwalić także opiekunki w żłobku.

Panie, które opiekują się dziećmi są cudowne i mają świetne pomysły by umilić czas naszym pociechom.
dodała.
Joasia i Kamil z "Rolnik szuka żony"
Instagram@joasia.os

.

Zobacz także

Para nie ukrywa, że chciałaby powiększyć rodzinę, jednak Asia musi najpierw zadbać o swoje zdrowie. 24-latka choruje na nadczynność tarczycy, o której dowiedziała się stosunkowo niedawno.

Na pewno byśmy chcieli drugie dzieciątko, ale najpierw muszę zadbać o swoją tarczycę

Jak wyznała Joanna, niewykluczone, że jej problemy zdrowotne zaczęły się jeszcze przed pierwszą ciążą:

U mnie najprawdopodobniej był już problem przed ciążą, z tego co mówiła moja endokrynolog. Niestety wcześniej się nie badałam i nawet o tym nie wiedziałam. Stąd też mogły być moje problemy w ciąży
wyznała podczas Q&A na swoim profilu.
Joanna z "Rolnika" martwiła się o córkę
Instagram@joasia.os

Jak myślicie, Tosia przyzwyczaiła się już do żłobka?

Reklama

Zobacz także: Joanna z "Rolnika" mierzy się z chorobą. "Niestety wcześniej się nie badałam"

Joasia i Kamil z "Rolnik szuka żony"
instagram.com/kamil_.os/
Reklama
Reklama
Reklama