Uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie mogła dłużej czekać. Na Instagramie podzieliła się ujęciami z wesela! Czy można już gratulować? Tylko zobaczcie te kadry!

Reklama

Sara z "Rolnik szuka żony" bawiła się na weselu

Choć Sarze Jakubińskiej nie udało się zbudować trwałej relacji z Arturem w show "Rolnik szuka żony", uczestniczka hitu Telewizji Polskiej nadal jest aktywna w sieci, gdzie dzieli się nie tylko przemyśleniami: jej instagramowy profil jest również źródłem naprawdę pięknych zdjęć utrzymanych w podobnej, eleganckiej i minimalistycznej estetyce.

Teraz jednak na InstaStories Sary z "Rolnika" trafił kadr, którego chyba nikt się nie spodziewał! Kandydatka Artura z show TVP bawiła się w miniony weekend na weselu, a ujęcie z hucznej imprezy trafiło do sieci:

Hej wesele
- czytamy.
Sara z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcia z wesela
Instagram @sara.jakubinska

Wygląda na to, że Sara Jakubińska również skorzystała z faktu, że sezon weselny jest w pełni i mogła nieco zrelaksować się na uroczystości. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę obłędnie!

Nie tylko była kandydatka Artura bawiła się w ostatnim czasie na weselu. Ujęciami z takiego przyjęcia podzielili się również Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także
Sara z Rolnik szuka żony na wakacjach we Włoszech
Instagram @sara.jakubinska

Jak Wam się podoba Sara z "Rolnika" w takim eleganckim wydaniu? My jesteśmy pod wrażeniem! Myślicie, że uczestniczka show TVP zdradzi fanom, na czyim weselu tak wspaniale się bawiła?

Reklama

Zobacz także: Dorota z "Rolnik szuka żony" pokazała swoje maleństwa. Sieć obiegły rozczulające kadry

Reklama
Reklama
Reklama