Finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. 14 grudnia poznamy decyzję trzech, skojarzonych ze sobą par, które na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, stanęły ze sobą na ślubnym kobiercu. Czy faworyci show - Aneta i Robert - zdecydują się pozostać w związku, a może zażądają rozwodu? Wymowny komentarz uczestniczki sprawił, że w sieci zawrzało!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": związek Anety i Roberta nie przetrwał próby czasu?

Pomimo iż na początku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie TVN odbierali Anetę za wycofaną, dystansującą się, a nawet wyniosłą, szybko zmienili zdanie na jej temat. Atrakcyjna brunetka, w mgnieniu oka zyskała w oczach sympatyków społecznego eksperymentu. Czułe gesty, wymowne spojrzenia i namiętne pocałunki, jakimi obdarowywała swojego telewizyjnego męża sprawiły, że Aneta i Robert z "najgorzej dopasowanej" pary awansowali na ulubieńców widzów. I podczas, gdy Tomasz oczekuje od swojej żony schudnięcia, a Kasia zamiast rozmawiać z mężem, potrafi wykonać nawet 20 telefonów dziennie do swojej mamy, relacja Anety i Roberta coraz bardziej się rozwija.

Już we wtorek, 14 grudnia, stacja TVN wyemituje finałowy odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To właśnie wtedy dowiemy się, które pary postanowiły kontynuować swoją relację, a które podjęły decyzję o rozstaniu. Podczas, gdy widzowie wręcz żądają rozwodu Pawła i Julii, a w sieci pojawiły się plotki, jakoby Kasia pozwała Pawła o alimenty, sympatycy miłosnego hitu TVN są przekonani, że jedyną parą, jaka postanowi pozostać w małżeństwie po zakończeniu programu będą Aneta i Robert. Tymczasem zaskakujący komentarz uczestniczki, tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprawił, że w sieci zawrzało!

Kiedy jeden z internautów skomentował relację bohaterów 6. sezonu miłosnego show TVN i przyznał, że jest pewien ich związku, odpowiedź Anety zszokowała fanów.

- W zasadzie jestem pewien, co do jednej z par, że ostatecznie powiedzą sobie tak - napisał jeden z widzów programu.

Aneta postanowiła odnieść się do słów internauty podkreślając, że finałowy odcinek był nagrywany osiem miesięcy temu i niezależnie od podjętej wtedy decyzji, w tym czasie wiele mogło się zmienić.

- Tylko pamiętajmy, że od tego odcinka, niezależnie co sobie powiedzieliśmy minęło już kolejne siedem, czy osiem miesięcy. Decyzja nie była wczoraj - wyznała Aneta.

Instagram/slubodpierwszegowejrzenia.tvn

Czyżby te słowa świadczyły o tym, że Aneta i Robert nie są już razem? Uczestniczka tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowała możliwość komentowania zdjęć na swoim instagramowym koncie, jednak jeszcze niedawno aż roiło się tam od przypuszczeń, że para nadal jest w związku, o czym miało świadczyć m.in. rzekome odbicie Roberta w okularach Anety podczas jej ostatnich, rajskich wakacji. Małżonków miało zdradzić również wymowne InstaStories dziewczyny, a także dwuznaczny, instagramowy post uczestnika.

Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Jak dotąd telewizyjni małżonkowie nie mogą jeszcze komentować tego, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu programu. Pozostaje nam więc czekać na wielki finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którego emisja odbędzie się już dziś o godz. 21:30 na antenie TVN.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wydała oficjalny komentarz w sprawie rzekomych alimentów od Pawła!

Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama